şükela:  tümü | bugün
 • tam hali; antalya'da bir zincir markette çalışan kasiyer kadın ismini soran şahısa ismini söylemediği için yumruklanması olayı.

  olay 03.10.2017 tarihinde antalya/kepez'de zincir marketin bir şubesinde gerçekleşiyor. şahıs mağazaya ilk olarak akşam 8.30 sularında geliyor ve çalışan bayanı tabir-i caiz ise keserek rahatsız ediyor. kadın tepki vermeden işine devam ediyor, takdir edersiniz ki artık türk kadınları bu tarz "gözlerini üstüne diken" erkeklere iyice alıştı bu duruma tepkisiz kalmayı öğrendiler. saat 9'da market kapanırken bu şahıs markete tekrar giriyor ve kasadaki kadınla aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;

  ş: bir şey almayı unutmuşum.
  k: buyurun beyefendi, ne almayı unuttunuz?
  ş: seni unuttum.
  k: anlamadın neyi unuttunuz?

  daha sonrasında şahıs sigara istiyor arkadaşta kasadan veriyor akabinde yaka kartını neden takmadığını soruyor. kasiyer yaka kartı takmadıklarını söylüyor daha sonra şahıs ismini sorduğunda kasiyer; "sizi ilgilendirmez" diyor. daha sonrasında şahıs küfürlü ithamlarda bulunarak videodaki eylemi gerçekleştiriyor.

  saldırı anı

  şahıs polis tarafından karakola götürülüyor ama sabahına serbest bırakılıyor. bu tarz olaylarda kamuoyu baskısı oluşturmak ceza konusunda etkili olduğu düşüncesindeyim arkadaşlar. şahısın adı soyadı elimde var ifşa etmek doğru mudur yanlış mıdır bilemedim. biz erkekler olarak bu işe bir dur dememiz gerekiyor çünkü cidden artık bu iş zıvanadan çıktı.

  not: şahıs savcılık tarafından serbest bırakılmış. şahısın ismi mikail vural köksal.

  not: şahıs olayı işlediği anda 250 promil alkollüymüş.

  not: mikail vural köksal ile ilgili (bkz: arnatuile) arkadaşımızın yaptığı küçük bir internet araştırması. #71179616 ek olarak şahıs antalya büyükşehir belediyesi asat gençlik ve spor kulübü tekerlekli sandalye basketbol oyuncusu.

  ekleme: hürriyet olayı paylaştı. sesimizi duyurdukları için teşekkürler.
  http://www.hurriyet.com.tr/…-tepki-cekiyor-40599950

  güncelleme: şahıs mikail vural köksal'ın büyükşehir belediyesi asat gençlik ve spor kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımı ile ilişkisi kesilmiştir. anında müdahale ve tutumlarından dolayı antalya büyükşehir belediyesi asatspor genel koordinatörü necati yıldırım'a ekşi sözlük ailesi olarak teşekkür ederiz.
 • her geçen gün bu ülkeye olan umudumu azaltmama sebep olan haberlerden biri daha.

  yetmedi mi artık!!

  insana, hayvana, farklı görüşlere ve cinsiyetlere saygı kalmadı ülkemde.
 • yeni bir kadına şiddet haberi. kasten yaralama suçlarında mutlaka ama mutlaka tutuklama ve hapis olacak kadar ceza arttırımı gerekliliğinin bir başka ispatı.

  ek: video koyduğun sitenin amk. stremable.com ne la.. tarif etseydin millet daha iyi anlardı.
 • yeni türkiye'nin şaşırtmayan olaylarından biri. adam orada kadını komalık etse bile denetimli serbestlikle bırakılacağını biliyor. niye yapmasın ki böyle bir öküzlük? ne engel olabilir kendisine?
 • insanın aklını yerinden oynatan olaylardan sadece bir başkası.

  kendinden başkasına yaşama alanı bırakmayan, yaşama hakkı tanımayan böyle öküzleri ne zaman toplamayı düşünüyorlar acaba?

  şimdi bunu btm ile giderilebilir yaralama diye değerlendirip geçerler karşıya. peki ya ne oldu o kadının özgürlüğü, yaşama hakkı, nefes alma alanı? bunlara müdahale etmek neden bu kadar kolay bu ülkede?!
 • burada zincir markete hiç sorumluluk düşmüyor mu?

  elemanın yumruklanmış desteklemen sorumluluk alman gerekmez mi?
 • (bkz: bireysel silahlanma) en iyi çözüm.
 • öncelikle;

  (bkz: açmayın boyun felci)

  sonra;

  bu tür vakaların giderek çoğalıyor olması ve hiç ceza almadan daha da güçlenerek aramızda dolaşıyor olması ayrıca sinir bozucu bir olaydır...
 • hukukcu degilim ama birine tokat atmanin cezasi kadin olsun erkek olsun 20 sene hapis yatmak degildir. tas catlasa alacagi 2 sene hapis cezasi diyelim, o da hükmün aciklanmasi geri birakilacagi icin hic yatmaz. dogal olarak da tutuksuz yargilanirlar. yanlissam hakimler düzeltebilirler.