• insanı derin düşüncelere sevk eden bir hal.

https://twitter.com/…olat/status/895722436620103680

zorla güzellik olmaz ama zaten kim güzel olsun istediki?

edit: arkadaşlar, resmi inceleyince şunlar gözüme takıldı.

fotoğraf tarla gibi bir yerde çekilmiş, acaba oraya kendisi gitmiş olabilir mi?
    arabasının camı kırıkken oraya gitmesi mümkün değil, demekki camı orada kırmışlar.
    plakayı göstermek yeterli mi? arabada başka hasar var mı?
    kolundaki takılı olan şey nereden geldi? adam dayağı tarlada yediyse arabayla hastaneye götürüp muayene mi ettiler? kim gezdiriyor bu adamı?
    yüzünde neden hiç bir iz yok? döven kişi özel bölgelerine mi çalıştı acaba?
    elbisesindeki yırtıkların anlamı ne? yerden yere mi sürüklendi?

aklımda deli sorular.

edit2: videoyu izleyince daha bir kafam karıştı.
    kaza ise, bu adam neye çarpmışta ön camı böylesine darbeler almış?
    kaza sonrası hastaneye gidip koluna aslı taktırmış ki baya bir süre alır ol, üstünü başını değiştirmeden olay yerine geri dönüp döndüğünde yanında iha dan habercilerimi çağırmış?
    çok kolpa olmuş bu çekim. verdiği bu röportaj dikkatli okunduğunda adamın akıl sağlığı ile ilgili bilgiler içermekte. belli ki bu işten kolayca sıyırılabileceğini düşünen br çakal. bu adam daha dayak mayak yememiş...
  • eksik kalmis bir ise konu olan adamin son halidir. diger kolu da eline verip surati da rotuslayacaksin ki bir boka benzesin...
  • fotoğrafı geniş bir açıdan alıp, plakayı bu herifin müsait bir yerine monte ederek de yayınlayabilirlerdi. yine de güzel bir çalışma.

(bkz: iyi iş)
  • işte yeni türkiye'nin özeti olan kare. kafamıza vura vura kendi hesabımızı kendimizin kesmesi gerektiğini öğrettiler. herşey istedikleri gibi...

not: kırmızı tonlar ve koluna taktığı aksesuar yakışmış.
  • o zararsız canlinin geri gelmesi mümkün olmayacağından ne halde olursa olsun benim icin pek birsey ifade etmiyor. inandığı tanri gercekten varsa cezalarin en büyüğünü verir.
  • şiddeti destekleyen bir tweet..
    demek ki ben kızımı açık giyinip sokağa çıktı diye dövsem ve resmini karşıt görüşlü bir internet sitesine koysam ve aynı sizinkiler gibi övgüler gelse haklı olacağım.

he oh iyi olmuş evet.
  • iyi yapmışlar dediğim durumdur. fakat bana nedense pek inandırıcı gelmedi. yani ne bileyim sağlam bir meydan dayağı atsalarmış, arkadaki doblo'ya kafasını sürtüp kıvılcım çıkarken videosunu çekselermiş.

bu konsept olmamış sanki *
  • kısasa kısas şekilde bir adalet sistemi ile yaşamadığımızı hatırlatmak isterim. bu yapılan bile adalet sistemine ne denli güvenmediğimizi gösterir. videoyu bende izledim tabii ki fakat öncelikle şiddete başvurmak yerine adaletin yerini bulmasını sağlamak en önemlisidir.
  • adamın dövüldüğü tamamen twitter dedikodusu. cani kaza yapmış. arabadaki hasar ve kolundaki sargı kazanın eseri. link

keşke öldürdüğü köpeğin başında çaresizce bekleyen diğer köpeklerle tanışsa. dalga geçer gibi köpekle şakalaşmak istedim ve hayvanseverim demiş.

edit; haber linki.
hesabın var mı? giriş yap