şükela:  tümü | bugün
 • antalya'da kaldığı otelde, pittbull cinsi iki köpeğin saldırısına uğrayıp 40 dikiş atılıp, 100 iğne vurulan talihsiz vatandaştır.

  zor da olsa canlı kurtulmayı başarmış ama resmen parçalamışlar adamı.

  her yerinde yara, oyuk ve dikiş izleri var.

  adamın psikolojisi fena bozulmuş. olayı anlatırken bile ağlayacak neredeyse.

  bu adam yerine çocuk veya kadın olsaydı çoktan mevta olmuştu.

  --- spoiler ---

  kaldığı otelde pitbull cinsi iki köpeğin saldırısına uğradı! 40 dikiş atılıp, 100 iğne vuruldu

  antalya'ya tatile giden 39 yaşındaki gökhan diker, kaldığı otelde pitbull cinsi 2 köpeğin saldırısına uğradı. vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan diker'e 40 dikiş atılarak 100 de iğne vuruldu.

  --- spoiler ---

  kaynak burada
 • pitbulllar gebertilsin sahipleri tutuklansın

  edit: köpek seviyorsanız alın golden besleyin amk ne tatlı zararsız hayvan
 • şu ülke bir pitbull sorununu çözemedi ya ne diyeyim?
  şu siktimin hayvanları ülkeye nasıl giriyor, kim satıyor, alanın satanın anası neden sikilmiyor, görüldüğü yerde neden imha edilmiyor anlamıyorum.
  yazık!
  durduk yerde paramparça olmuş adamcağız. bok yoluna, iki tane dalyarak elinde vahşi hayvanla gezip sığırlık yapabilsin diye...
 • bok yoluna gitmekten son anda yırtmış adam. şimdi pitbullcular gelecek "yok efenim bu hayvan saldırgan değil, sen nasıl yetiştirirsen öyle" diye goygoy yapacaklar, daha bu güne kadar 1 tane psikolojisi normal herifin bu hayvanı beslediğini görmedim amk, saldırgan olmayanı olur mu, bu hayvanı alanların "çoğunun" en temel sebebi egolarını tatmin etmek.
 • türkiye'de kafanı evinden çıkardığın anda ölme ihtimaliyle başlarsın. adamcağız otelinden bile çıkmamış anlaşılan. şansa yaşıyoruz vallahi. ne yapalım. simülasyon türkiye seviye son.
 • özünde iyi hayvancılar gelmeden safımız belli olsun. bu hayvanların bir an önce uyutulması gerekiyor, insanlara hayvanlara her türlü canlıya zarar bu köpekler.
 • pitbulları savunan itler başlığa üşüşmeden yazayım. bu hayvanların artık sokaklarda ya da başka bir yerde beslenmesine izin verilmemeli.
 • eğitim abi yeaaa. aslında pitbullar uysaldır. bebek bakan tür olarak nam**salmışlardır. kesin suç adamdadır, geçerken köpeğin anasına bacısına küfretmiştir.

  birileri yazmadan ben yazdım.

  ortada ayan beyan cana kasıt var. mağdura çok geçmiş olsun. umarım en kısa zamanda ruhen bedenen sağlığına kavuşur ve bunun sorumlusu kim veya kimlerse, onlardan devasa boyutta tazminat kazanır.

  pitbull bir hayvan veya köpek değil, doom evreninden laboratuvar ürünü bir yaratıktır.
 • pitbull bir halk sağlığı sorunudur. pitbullu savunan her insan da istisnasız halk düşmanıdır.