şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • tütecek son ocağı gözünüze kestirmek için acele etmeyin. yörüklüğünü unutan osmanlı yitti gitti. türkiye yörüğünü unutmayacaktır. görevliler bu adamın iddialarını ciddiye almak ve incelemek zorundadır. türküm diyen bu adamın sesine kulak kapatamaz!
  • bu insanlar 1000 yıldır yaylaya çıkar, yayladan inerler.
    bunun oruç tutmayla, müslümanlıkla ne alakası var acaba?
    oruçmetre mi koyacaksınız insanlara?
    yahu ne desek gg. ülke ülke olmaktan çıkmış çoktan...

öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya...
  • gündemde kalması gereken başlık
  • akp döneminde oluyor bunlar.

konya'da da para istiyorlarmış. mevsime göre yıllarca aynı güzergahta göç eden ve kültürel miras listesine alınmasına rağmen oluyor bunlar.

suriye lileri sorgusuz sualsiz ülkeye al, kendi vatandaşını böyle rezil et.
  • işin aslı tam olarak net olmasa bile şüphesi için bile gündeme gelmesi gereken durum.
  • yardım edilmesi gereken insanlar.
  • up
  • survivor ve siyaset başlıklarından daha çok ilgi çekmesi gereken başlık. yukarı.
  • neyse dertleri çözülsün bu insanların. kültürümüzün özü bu insanlar.
  • ne olduğunu bilmiyorum haberin ama bir yörük olarak bu ülkenin teminatı yörüklerdir.

ne o rum bozması trabzon rizeliler gibi büyük büyük konuşup en iyi fırsatta halkın kemiğini emeriz ne de doğu halkı gibi sürekli ağlarız bize bakmiiiir diye.

ne iç anadolulu yobazlar gibi döneklik yaparlar nede batılılar gibi kendimizi ustun görürüz.

gerçekten de bu ülkede tek hır gür çıkarmayan tek grubuz.

edit: dayanamayip şimdi izledim orospu çocuğu bir tane ormanci iceriyo amk arap kirmasi gotverenleri sizi de o l*ş dininizi de bu türk yurdundan umarım sileriz piç birde oruç tutmazsınız diyor anasını şike şike oruç artırdığımin piçi.
239 entry daha