şükela:  tümü | bugün soru sor
  • müslümanların yaşadığı ülkede vuku bulmuştur, sözde hayvanlar allah'ın sessiz kulları.

    neyse, öldürmeye devam ey müslümanlar.
  • insanımızın hayvanlara karşı bakış açısı sorunlu, vahşete uğrayan kimse zararı olmayan sevimli canlar ama ciddiye alan takan yok işte bu çok ağır bir kötülük, büyük nankörlük
  • anlaşılan o ki bir cani psikopat yetişiyor ve ilk antremanlarını kediler üzerinde yapıyor. eğer önlem alınmaz ise (önlem dediğin fail veya faillerin yakalanması ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevki daha fazlasına sanırım ülke kanunları ceza vermeye yetmiyor.) bu kişi yarın kediler üzerinde uyguladığını insanlara da rahatlıkla yapabilir. ancak bu durumu hangi yetkili anlayıp önlem alır derseniz ülkemizde zor. hatta önlem alacak yetkili veya yetkililer ile yakınlığı veya tanışıklığı bile olabilir şaşırmam. merhametsiz can ruhlu insanları sevmiyorum. her bir haber için ayrı ayrı üzüldüm. ağzı var dili yok hayvancığa yapılır mı bu zulüm..
  • oysa ki antalya’da insanlar o kadar hayvana yardımcı olmaya çalışıp barınaklar, kedi evleri, yapıyor ki bu caniler nereden ortaya çıkıyorlar bilmiyorum. nasıl bir ruh hali nasıl bir düşünce yapısı? gerçekten ben artık tiksindim insanlardan.
    medyaya yansımayan şeyler de gördüm. zehirlenen köpekler, kuyruğu kulağı kesilip sokağa atılan köpekler...

    bitsin artık. hayvan cinayeti de en ağır şekilde cezalandırılmalı. bunu yapan mahlukatlar insana zarar vermeyecek mi sanıyorsunuz?