şükela:  tümü | bugün
  • buradan izlenebilecek sopalı, bıçaklı, levyeli aşırı karışık kavga...

basit bir trafik kazasından alevlenen olaylar, insanları ayırmaya çalışan motosikletli gruba bile yöneliyor.

motosiklet kullanan grubun aşırı soğukkanlı ve yatıştırıcı hareket etmesiyle olaylar duruluyor, araya girmeseler ölü-yaralı çıkma ihtimali çok yüksekmiş, gece çıkan kavgalara neden çoğumuzun bulaşmadığının da açıklaması aslında bu video...

motosikletli grubu tekrar kutluyor, altın elbiseli adam barkın bayoğlu'nun da "aferin size çocuklar" dediğini duyabiliyorum. toplumun böyle duyarlı insanlara çok ihtiyacı var.

not: motosiklet kullanmıyorum.
  • atletli toramanın (muhtemelen serikli) kendi sopasıyla dayak yediği tartışma.
  • (bkz: ruh hastalarının ülkesi)

böyle beyinsizlere denk geldiğinizde ne sikime kavgalarını ayırıyorsunuz amına koyim anlamıyorum, lan bırak kessinler birbirlerini, bir orospu çocuğu eksilir diğeri hapsi boylar işte amk. bu kancık yarın gidecek işinde gücünde gariban bir adamı bıçaklayacak, veya karıya kıza sarkacak hatta tecavüz edip öldürecek. 10 saniye öncesine kadar yüzünü bile görmediği adamı bir hiç uğruna bıçaklamaya çalışan adamdan her şey beklenir. bırak başkasını bıçaklayacağına beyinsiz şöförü bıçaklasın işte.
  • belgesel tadında kavga. yalnız nedendir bilinmez ama hiçbiri kavga etmeyi bilmiyor. bir tane boksör çıplak elle on tanesini yere sererdi.
  • la bu kayıt eden geçen sene mübarek ramazan ayında, yine antalya' da bi dayıma atar yaptıydı da, dayım da yürü git işine senin gençliğini söndürürüm dediydi hani. o motorcu galiba.
  • yahahaha kimse de bilmiyor ki kimle kavga edilecek, birbirlerine soruyorlar. toplumun nasıl aşağılık tiplerle dolu olduğunu gösteren videodur. futbol direktöründen kenar mahalle tiplerine kadar yayılmış kanser.

şurda "noluyo?" diye yeni gelen kekonun kavga moduna geçme hızı da gösteriyor ki; millet kavga için bahane arıyor. hatta bahaneye bile gerek yok, arbede olsun yeter.
  • yerli amatör aksiyon filmi tadında, her saniyesi ayrı bir aksiyon. arada bir friendly fire olayı da var.

8/10
  • buradan motorsikletli grubu kınadığımı bildirdiğim videolu kavga.

doğal seleksiyona karışmak sizin hakkınız değil, 3 5 apaçi daha eksilecekti mına kodumunun dünyasından, sen şimdi elin madde bağımlısı kılıklı adamlarını kurtardın da bi bok mu oldu?

o motorlarınız götünüze girsin. kaskınızla beraber. ilk defa bi motorcu olarak motorculara sövüyorum.

üç gün sonra beni sıkıştırdı, beni dövdüler, karıma kızıma laf attılar diye ağlarsan buralarda , o zaman ana avrat söverim sana.
  • son zamanlarda izlediğim en akıcı videoydu. ispanyol yapımı gerilim filmi edasıyla izledim. norveç'te bir otelin resepsiyonunda çalışan arkadaşım var ve dün türkiye'yi özlediğini, amaçladığı paraya ulaşamayacağını falan söyledi. bu videoyu atacağım ona birazdan, orada bir süre kalması için daha motivasyon olacaktır.
    yemin ederim videoda türkiye'nin son 15 senesi var ve 200 sayfalık analize açık. sıradan kavga videolarından değil, çok derin bi şey bu. 2.votkadan sonra tekrar izleyeceğim.

herkes patlamaya hazır bomba. çevrem geniş olsun diye uğraşmayın, siktir edin her şeyi. hayatın tadını çıkarmaya bakın, az ve insan gibi insanlarla.

ve yine gördük ki, sesi en çok çıkan en kofti olan. hiç mi sekmez be. bir de 2 dakika içinde olay yerine gelip "kafasına niye sıkmadın" diyen baba figürü. bizim hapishanelerde şartlar çok iyileşti de haberimiz mi yok acaba.