şükela:  tümü | bugün
 • bir ara galatasaray'a kendi evinde yenilip sami yen'de yenen takim. cok sinir etmisti bizi o donem. her zaman kalburustu bir takim oldu. amigosu ise namidiyar tecavuzcu coskun'dur.
 • antalyadaki maclari sonrasi ortaligin tozduman olmasina;antalyam gencliginin takimlari yense de yenilse de sokakta deliler gibi bagirmasina,saga sola ve tabi ki mac sonrasi de$arj olmak icin kizlara laf atmasina sebep antalya futbol takimi.
 • amigosu tecavüzcü coşkunun galatasaray'lı olduğu takım.
 • buyuk bir ihtimalle 2-3 sene daha ikinci ligde surunecek olan takim..antalyalilarin yeterli mali destegi vermemesi yuzunden buralara dusmustur..vur topa gol olsun antalya
 • küçükken kombineyle maçlarına gittiğim, taraftarı olduğum güzel takım.
 • her denizlispor maçında kan dökülürdü. hatta çocukken denizlide gittiğim bir denizli-antalya maçı öncesi stadda kırmızı-beyaz bi tabut gezdirmişlerdi, stad kopmuştu.
  (bkz: çamlıklılar)
  (bkz: akrepler)
 • maclarina giden taraftar sayisi, antalyaspor taraftarlari bufesine giden ac insan sayisindan az, ilginc bir takimdir. stad ve yonetim anlayi$i, 90'larin sonundaki leziz 11'e ayak uydurabilseydi, akdeniz'in trabzonsporu olabilirdi bu takim.

  bir de, teknik direktir secme algoritmasi izlemeye degerdir 07'nin:

  de ki, td(x)= {son 12 yil icinde cali$ilmi$ teknik direktorler}

  gerektigi durumlarda; yeni td (x) = rand [td(x)]
 • mardinspor'u az önce deplasmanda 0-3 yenerek 1. lige koşmakta olan takımdır.

  8. hafta itibariyle 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet neticesi lider bursaspor'un 1 puan gerisinde 19 puanla 2. sıradadır. en geç 15. haftada bursa'yı yenrek liderliği bir daha bırakmayacağına inandığım, kırmızı beyazına kurban olduğum takımım. maşallah arslanlarıma..

  helal olsun yılmaz hocam'a..
 • sebat'a karşı 5-0 ve elazığ'a karşı 6-0 gibi skorlarla alınan galibiyetlerden sonra, yozgatspor'a 1-0 sonra da istanbul büyükşehir belediyesi'ne 2-1 lik skorlarla yenilip nooluyo lan dedirtmiş, bu hafta itibariyle 28 puanla zirveden 7 puan uzakta olan takımdır.
 • tribündergisi sayı 3- kasım 2001

  kadıköy deplasmanına antalyalılar niye gidemedi?

  20 ekim’de oynanan ve fenerbahçe’nin 3-2 kazandığı fenerbahçe-antalyaspor maçı öncesi antalyaspor’lu taraftarlar antalyaspor.8k.com’un forumunda kadıköy deplasmanına nasıl gideceklerini tartışmaya başladılar. tartışmaya rakip taraftarlar da karıştı...
  maçtan önce

  "cumartesi günü kadıköy işgal altında olacak. kadıköy’e gelmeyen bursa’lı olsun. hiç merak etmeyin, maça istanbul ve çevre illerde okuyan en az 200 taraftarımız gelecek. bir de cuma akşamı yola çıkacak antalya’lıları düşünürseniz, kadıköy’de en az 1.000 kişi olacağız. haydi şimdi herkes istanbul’a..." (16 ekim, saat 14.51. yazan: efsane 07)

  "ulan siz istanbul’da 1.000 kişi olun, ben bu alemi bırakırım." (16 ekim, saat 16:34. yazan: dikkat bursaspor parçalar)

  "beyler, isparta’daki antalya’lı üniversiteli öğrenciler olarak otobüslerin isparta’dan geçmesini istiyoruz. lütfen bu uyarıya kulak verin. her sene burdur’dan geçerken elinize ne geçiyor ki?" (18 ekim, saat 10:17. yazan: isparta’dan tosun)

  "lan istanbul yavşakları; biz oraya allah’ına kadar geliyoruz. bu maçta kan akacak, ölü çıkacak, el mi yaman bey mi yaman, herkes görecek. denizli’de okuyan biz antalya’lılar olarak cumartesi orada olacağız, hepinizi de .ikeceğiz. delikanlı iseniz çıkarsınız karşımıza." (18 ekim 2001, saat 10:20. yazan: pamukkale üniversiteli genç akrepler)

  "laan, uydurmayın lan. 2 otobüs gidin, dua edin lan yalancı sahtekâr ibneler sizi..." (18 ekim, 11.23. yazan: dikkat bursaspor parçalar)

  "biz isparta’da okuyan öğrencileriz. bundan önceki deplasmanlarda duman altında yol gitmekten bıktık, bunun için sizden ricamız, otobüsün birini bizim gibi sigara kullanmayan arkadaşlara ayırın lütfen. bir de otobüsün isparta’dan geçme ihtimali var mı, yoksa antalya’ya mı gelelim? (18 ekim, saat 13:16. yazan: isparta’daki akrepler)

  "görünüşe göre fenerbahçe deplasmanında çok kalabalık olacağız. biz isparta’da okuyan 07 gençlik üyeleri olarak 10 kişi bu akşam otobüsle istanbul’a gidiyoruz. orada antalya’dan hiç kimse gelmese bile en az 100 kişi olacağız. kocaeli’den, bursa’dan, sakarya’dan arkadaşlarımız gelecek. ama duyduğuma göre antalya’dan 10 otobüs, manavgat’tan 2 otobüs, kumluca’dan 1 otobüs kalkacak. orada görüşmek dileğiyle." (18 ekim, saat 16:59. yazan: yenikapı)

  "anandan 100 otobüs, ablandan 500 otobüs, teyzenden 4.000 otobüs, benden de 10.000 otobüs .mına kodumun salağı. denyo, topu topu kaç kişisiniz lan siz? lan bütün şehir toptan delirdiniz mi oğlum?" (18 ekim, 17.05. yazan: dikkat bursaspor parçalar)

  isparta’dan maça gitmek isteyen arkadaşlar bence antalya’ya gelsin, otobüslere antalya’dan binsin. yok ben isparta’dan binmek istiyorum derseniz isparta’da, yolumuzun üzerinde bir yerde bizi bekleyin... maça gitmek isteyenler... toplayın grubunuzu, cuma günü saat 22:00’de lokalde olun. (18 ekim, saat 17:11. yazan: eyvah 07)

  maçtan sonra -»

  "yönetim gibi yazık ulan size... verdiğiniz otobüsü .ikeyim. bisiklet verseydiniz daha iyiydi ulan. afyon’da soğuktan anamız .ikildi len. yönetim, bir iş yapıyorsan iyi yap. kıçınız rahat mıydı lan kadıköy’de?.. verdiğiniz otobüsü .ikeyim sizin. yolda kaldık piç kurularını! antalyaspor’lu futbolcuları kutluyoruz." (20 ekim, saat 20:14. yazan: yazık)

  "merhaba arkadaşlar. dün her şeye rağmen biz 15 antalyaspor taraftarı kadıköy’de takımımızı destekledik." (21 ekim, saat 11:05. yazan: yenikapı)

  "afferim lan aslan parçası. 15 kişi neyi desteklediniz lan salak geri zekâlı? sırf isparta’dan 20 kişi maça gidiyoruz diye yazdı, nerde oğlum bu adamlar? yalancı ibneler. akrepmiş... .ötümün akrepleri." (21 ekim, saat 11.20. yazan: bursa teksas gökhan)

  "kütahya’da bizi 4 araba değiştirmek zorunda bırakan yönetime yazıklar olsun. yollarda rezil olduk." (21 ekim, saat 13:04. yazan: manavgatlı akrepler)

  "ulan amma kolpacı adamlarsınız, bir gün önce 10-15 otobüs diye rüzgâr yapıyorsunuz, sonra rezil olduk falan. kolpa team 07. alemde rezilsiniz lan!" (21 ekim, saat 21:08. yazan: bursa teksas gökhan)

  "beyler, kadıköy’e giderken şu bursa’lı piçe rezil olmamıza sebep olan ne kadar sorumlu varsa alayı ibnedir. biz her koşulda kadıköy’e varmayı başardık, ama maç çoktan bitmişti. şerefsizler..." (21 ekim, saat 21.10. yazan: kocatepe universitesi’nden canki)

  "evet arkadaşlar hepimize geçmiş olsun! ulan yavşak yönetimle bizim bu halimiz ne olacak? bursa’lı piçlerin ağzına düştük lan! cuma akşamı 750 kişi lokalde toplandık, ama .mına kodumun yönetimi 7 tane otobüs göndermiş... ehh, aramızdan maça gidecekleri seçtik, yola koyulduk... bu arada maça gelmeyip antalya’da kalma fedakârlığı gösteren herkese teşekkürler, işte dayanışma budur. neyse, yola çıktık, daha kepez’i yeni geçmiştik ki, otobüsün biri teklemeye başladı, daha sonra da diğerleri... afyon’a kendimizi zor bela attık. orada da soğuktan ebemiz .ikildi. 5 otobüs dolusu adam orda soğuktan helak oldu. güç bela 2 otobüsü yaptırdık, onları gönderdik ama onlar da kütahya’da kalmışlar ve yollarda rezil olmuşlar. ne biçim otobüs lan bunlar? otobüslerin hepsi birden bozulur mu lan ibneler lan! bizimle ilgilenmeyen o yöneticilerin tartışmasız hepsinin anasını..." (22 ekim, saat 09:08. yazan: red scorpions)

hesabın var mı? giriş yap