şükela:  tümü | bugün
 • bu sezon can arat, mehmet sedef, kadir bekmezci, samuel eto'o ve ronaldinho'yu aynı anda sahaya sürebilecek kulüp. çok bakınca kör olunabilir diye düşünüyorum.
 • yukarıda birçok entryde düşsün deniliyor. ulan adamlar lige etoo, ronaldinho getiriyor senin izlemen için. ama yanlış yapıyor. antalya'nın maldonado gibi transfer yapması filan lazım veya emenike filan linderothda olabilir. hatta carrusca filan alması lazım. bu arada bu seneyi saymassak her yıl türkiye'nin en çok yabancı turistinin bu şehre geldiğinden bi haberbunlar. bak istanbul'dan bile fazla turist agırlıyor 2 milyonluk şehir. türkiye'nin tarım'dan tek kâr ettiği şehir de antalya'dır. neyse biz yine turizm'den gidelim. antalya'da 450 bin den fazla 5 yıldızlı yatak kapasitesi var. maalesef bu 2yıl içinde bu yatak kapasitesi pek dolamıyacak turistle, pazarlama alan arkadaşlar bilir en iyi reklam ağızdan ağıza reklam'dır. bu 2 yılda turist gelişlerindeki düşüş antalyanın bilinirliğini de düşürecek bu yüzden antalyaspor yönetiminin, otellerden 100 m euro alarak antalya'nın, boyle tanınan futbolcularla reklamını yapıyor.

  sen hala antalya düşsün diyorsun he antalya dussun karabuk elazığ v.b kucuk sehir takımları hatta başakşehir gibi belediye takımları cıksın demi. düşmeyecek olum bu takım.

  tanım: kırmızı beyaz renklere sahip 1966'da kurulmuş futbol takımı
  not: antalyalı'yım antalyaspor'u seviyorum
 • pes 2007 oynayıp transfer yapan takım.
 • turizm ne halde önce ona bakın, sonra bu transferlerle ilgili yorum yapın. avrupada türkiye için çok ciddi karalama kampanyaları var, keza rusyada da öyle. adamlar vatandaşlarına türkiyeye gitmeyin, savaş var, ışid var vs. diyor. turizmin bu seneki kaybı 5 milyar dolar olarak hesaplanıyor, yani eto ve ronaldinho'yu sülaleriyle birlikte satın alabilecek bir rakam. bu transferleri antalya'nın büyük otel zincirleri finanse ediyor. amaç "siz tatile gelmiyorsunuz ama koskoca eto, ronaldinho burada yaşıyor" demek. türkiye güvenli demek.
 • emrah başsan'ın kendisini messi zannetmesi için büyük masraf ediyoruz.
 • fenerbahçenin transferlerine en iyi cevap veren türk kulübüdür. süper lig seninle güzel olacak antalyaspor.
 • ronaldinho-eto-villa 3lusu yapcaklar ileride. henry birakti di mi futbolu yoksa onu da alirlardi. playstationda takimimiz belli.
 • 3 büyük takım yapsa, taraftarlarının havaalanına 10ar bin kişi yığacağı transferleri yapıp, üstüne bir de küçümsenen takım.

  geçin bunları. yaşlıymış da, bilmem neymiş... beşiktaş daha 6 ay önce yatmadı mı bu ronaldinho'nun kapısında. onu bırak, çin'den drogba getiren adamlara sorsan, eto'o çok yaşlı. peki.
 • defansa da; "nesta, thuram, cannavaro"'yu alırsa beşiktaş'ı bırakır antalyaspor'u tutarım.

  96 yılı parma defansını üniversiteliler bile hatırlamayabilir.
 • şevçenko sağ ise acilen kadroya katması gereken takım.

  servet çetin ile karşılaşır tekrar hem.. şenlik izleriz..