*

şükela:  tümü | bugün
 • kızarmış sakatat aromalı ten kokusuna sahip olmak için ideal bekleme yeri; kurban bayramı tatilinde tecavüzcü coşkun'un honour knowledge'ı önünde gördüğünü iddia ettiği büfedir.
 • antalya'daki ferrari, porsche kategorisinde arabalari gormek icin gidilen mekan
 • hayvanlık yapmanın son noktası.abartısız burada adamlar bir leğenin içinde sosis,sucuk vsleri karıştırır,ordan lönk diye ızgaraya döker ve ordan kürek gibi bişeyle ekmeğinizin içine boca ederler.elinizde dev bi ekmekle doymanın üst sınırlarına ulaşabilirsiniz burada.
 • isminin tabelaya nasıl sığdırıldığı merak konusu olan büfe.
 • artik turistlerin de ragbet ettigi bufe. onunde tur otobusleri gormek mumkundur
 • sosisleri dograyan insanin yazin 40 derecede vicik vicik terlemesinden dolayi, en terli sosisliyi yapan bufe.
 • her daim onunde sıra olmasın ragmen bir türlü buyutulup geliştirlmeyen büfe eleman bile almıyolar ki...o kadar lezzetlidir ki herseyi insan yemeye bir turlu doyamaz,ama aksamına da mide agrıları kacınılmazdır
 • sandviçleri iğrenç olmasına rağmen satış rekorları kıran büfe
 • kessinlikle lezzet ile alakası olmayan büfe. özellikle lezzetli sanılan izmir sandvicleri sadece malzeme bolluğundan göz boyadığı ve baharat manyağı olduğu için lezzetli sanılır. halbuki alakası yoktur.

  orada en çok ezilen eleman olan hüdaverdi*, ezildiğinin acısını müşterilerden çıkarmak istercesine büfenin arka tarafında, biraz dikkat edilirse herkesin görebileceği bir yerde ter ve salyalarını sosislerin, salamların, bilimum izmir sandvic malzemelerinin içine boşaltır.

  ayrıyeten, sucuklarını mundar olmuş atlardan, sosislerini delidana ineklerden, salamlarını ise mankafa* orangutanlardan elde eden bir şirket olan hödö etten alan, sebzelerini ise eski hal civarlarında fosilleşmiş atıklardan toplayan bu büfe, kesinlikle kaliteden tamamen uzak, sağlıksız ürünler sunar.

  (biraz abartmış olabilirim ama hakikaten sağlıksız ve kalitesiz biryer. hiç tavsiye etmem. ha zamanında az mı yedim ? hayır çok yedim. zarardan dönüp kâr etmeyi seçtim lakin.)

  ha birde şöyle birşey var ki; sandviçlerini bu kadar ucuza maleden bir yer nasıl olur da bu kadar kazık olur ve nasıl olur da insanlar sanki iftar yemeği çadırı gibi önünde sıra beklerler, hayret ederim.

  neredeyse unutuyordum. bir test için sandviç içindeki sosisleri, salamları ve sucukları bir kenara ayırın. yayla lezzet testi yaparmış gibi besinlerin lezzetini ayırabilecek kadar kuvvetli dili olan birine ayrı ayrı tattırın ve her seferinde "bu ne" sorusunu sorun. muhtemelen yediği üç şeyin birbirinin aynı olduğunu söyleyecek ve hepsine de "bilmiyorum" diyecektir.
 • her ay antalyaspor'a 7 milyar türk lirası aktaran dolayısıyla dedeman'dan ya da cece'den çıkışlarda mutlaka uğranılan büfe. artık adana-urfa dürüm servisi de var, gözümüz aydın.