şükela:  tümü | bugün
  • ankara etlik'te metro grosmarketin hemen yanındaki boş araziye yapılan ve 2007 sonunda bitiriliceği açıklanmış, için real ve praktikerin yanında bir otel ve bir konut sitesi bulunduracak mega kompleks. özellikle merkezi konumuyla zengin kesim tarafından tercih edilmesi beklendiğinden, etrafındaki orta halli mahallelerin de değerini yükseltmesi beklenirken, etlik gibi kargacık burgacık sokaklardan oluşan bir yerin göbeğinde olacağından ulaşım konusunda bölgeyi iyice arapsaçına döndüreceği beklenen ve bu durumda melih goetjack'in bir başka altgeçitler silsilesini de buralara yapılması işten bile olmayan yaşam şeysidir. ankara avm cenneti olmaya doğru gitmektedir.

ayrica (bkz: yaşam merkezi)
  • ankara'nın etlik semtinde metro grossmarket'in hemen yanında bulunan, bir yıl gibi kısa bir zaman içinde bitirilen, bünyesinde real, praktiker gibi alışveriş merkezleri ile birlikte çok çeşitli mağazalar, sinema&bowling salonları, iş merkezleri ve 6 adet çok katlı blok barındıran , etkileyici bir ankara manzarasına sahip kompleks.

praktiker temmuz 2007, real ekim 2007'den beri hizmet vermektedir. alışveriş merkezi kısımları ise sinema salonları hariç açılmıştır. konut inşaatlarının oldukça yavaş ilerlemesi de dikkatlerden kaçmamaktadır; bunun nedeni talep edilen yüksek fiyatlar neticesinde istenilen satışlara ulaşılamaması olabilir.

ayrıca real'in türkiye'de ilk kez kiracı olarak katıldığı bir oluşumdur.
  • birlik yapı tarafından inşaa edilmiştir.

birlik yapı açılış davetiyesine sabah kahvaltısı ve demet akalın konserini eklemiş ve öyle göndermiştir. demet akalın sabah kahvaltısında pek iyi gitmez diye düşünüp portakal suyumu içtim ve o sabaah gitmedim açılışına.

ayrıca birlik yapı'nın inşaa ettiği bir yerleşim yerinde oturduğumdan tahminle güzel yapmışlardır, sağlamdır. sevilesidir.
  • birlik yapının ve nata inşaatın ortaklığıyla kurulmuş olan dolunay inşaat tarafından inşaa edilmiştir.
    işletmesi metro group tarafından yapılmaktadır.
  • ankara körfezi manzaralı yemek mekanında deniz ürünleri yiyip, kendinizi simülasyona tabi tutabilirsiniz...
  • "kim gidecek ki buraya, etlik halkı mı doldurcak koskocaman mekanı, kapanır bura kısa zamanda" diye düşünen bana inat baya iyi iş yapan alışveriş merkezi. alt katındaki bowling salonu takdiri hak ediyor. bir de sineması (afm) açılsa tam olacak.
  • eğer servisini yakalayamazsınız kızılay'a gitmenin tek yolunun taksiye binmek olduğu avm cik.

taksiciler de zaten "yiğenim 15 ten aşşası gurtarmaz valla" dan başka bi halt bilmiyorlar.
  • 10 dakikalık orta tempolu bir yürüyüşle ragıp tüzün caddesi üzerinden, yenimahalle-kızılay * otobüslerine binerek rahatlıkla kızılay'ın göbeğine 20 dakikada ulaşabileceğiniz avm cik.

(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
  • rezil bir internet sitesine sahip alışveriş merkezi.
    içinde bulunan mağazaları yazmamışsınız ulan bana ne renkli yaşamından dev yatırımından