şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bioware'in yeni duyurulan oyunu. destiny havası almadım dersem yalan olur.

  trailer: https://youtu.be/…lly6qvpkpdlv3oaw00euzmoypz4pyuwun
 • (bkz: e3 2017) de ilk traileri yayınlanan bioware'in yeni rpg oyunu. trailer itibariyle atmosfer bana fallout'u anımsattı. (bkz: kotor) derinliğinde bir fallout efsane olabilir.
 • çok güzel bir oynanış trailer'ı yayınlanmış oyun. bütün platformlara gelecekmiş.

  https://www.youtube.com/watch?v=zqhbhwkmsa4

  görünüşe göre 100-150 gb'a 200-250 tl bandında olacak gibi.
 • illa multiplayer olacaksa umarım destiny gibi mmo odaklı değil de co-op odaklı olur. oynayanları kabul etmeyecek ama destiny bokum gibi bir oyun. umarım bioware o bok formüle kanmaz!

  yanımıza yapay zekanın yönettiği takım arkadaşları alıp görevleri yapabilmeyi isterim. destiny gibi illa bir bok yiyebilmek için 5 kişinin ağız kokusunu dinlemek zorunda kalmayız! eğer öyle olacaksa şahsen ben pass geçerim.

  bakalım.
 • (bkz: gereksiz)

  ea'in "destiny: the titanfall division" diye oyun yapası tutmuş ve gidip bunu elindeki bütün stüdyolardan bioware'e yaptırmışlar. gerçekten dünya'nın en çok ihtiyacı olan şey...

  --- aşırı miktarda salt içerir ---
  elindeki her şeyi şu boka harcayıp oyun piyasasında ana hikayesiyle ayakta duran parmakla sayılı birkaç oyundan mass effect andromeda'ya yarak başı kadar kaynak ayır, tecrübesiz bir stüdyoya emanet et, adamlar çabalayıp mükemmel olmasa da gayet iyi bir oyun yapsın, ama senin uzaya çıkardığın finansal beklentilerin karşılanmayınca seriyi rafa kaldır.

  sikerler...
  --- aşırı miktarda salt içerir ---
 • bioware'in e3'te tanıttığı yeni oyunu.eğer bir dawngrade olmazsa grafikler çok iyi gözüküyor.2018'in ilk çeyreğinde doğru çıkışını yapacakmış
 • oyunun grafikleri çok iyi görünüyor ama, sağlam bir downgrade yiyeceğini anlamamak için firmaların bu kazığını fazlaca yemedik mi?

  bu grafiklerle çıkamaz. çıkarsa satamaz zaten orası da var.
 • e3 2017'de şimdiye kadar tanıtılan oyunlar içinde en çok umut vaat edenlerden biri. ironman suit'leri geçiriyor ve açık dünyaya dalıyorsunuz. grafikler hoş fakat elbette böyle kaliteli çıkmayacak. sanırım multiplayer ağırlıklı bir şey olacak fakat komple co-op çıkarsa benim için hayal kırıklığı olur. single player sevenler derneği üyeleri olarak üzülürüz.
  gerçi bioware' ve ea'ya gıcığım mass effect'i rafa kaldırdıkları için ama bakalım buradan güzel bir şeyler çıkacak gibi geliyor.
 • e3 2017'nin yıldızı oyun. crysis ten beri grafik olarak heyecanlandıran az oyun olmuştur oyun severleri. şahsi düşüncem downgrade yiyeceği yönünde. yemez ise en kötü 1080 şart bu oyuna .