şükela:  tümü | bugün
  • hamburg'da yaşayan italyan şarkıcı. muazzam sesi var. kederli şekilde şarabı içerken youtube'un karanlık dehlizlerinde denk geldim kendisine. fena bağımlısı oldum.

hem sesi güzel hem de şarkıları. şarkıları kendisinin mi emin değilim çünkü arada cover yapmış. neyse, dinleyin dinlettirin efenim. umarım ileride kendisini daha çok duyarız. buyrun size link;

anthony lazaro - step ınside
  • buğulu bir sesi olan şarkıcı ve söz yazarı. rock paper scissors isimli bi albumu bulunur. coffee cup şarkısıyla spotify'da gönlümü çaldı. diger şarkıları da genelde tatlı bi sonbahar melankolisini destekler özellikle.
  • efsanevi muzisyen, sarki yazari, besteci. kendisini dinlerken baska boyutlara gidiyorum. sarapla muhtesem gidiyor kendisi. hak ettigi degeri gorur umarim.
  • iş yerinde olmama rağmen, günlerden yıl sonunun en en yoğun pazartesi olmasına rağmen fonda yine senin sesin soluğun...
    şu an odamın penceresinden baktığımda hafif hafif yağan kar ve muazzam kahve kokusu eşliğinde senin sesinin ılıklığında anılarımın tek tek göz önünden nasıl tatlı bir özlemle geçtiğini anlatamam ''anthony'cim'' içime çukulata tadında sızılar ekledin...

ne zaman dinlesem seni ortamda bir koku oluşuyor sanki!
    tarif etsem düşünmeden ''aloe veralı sabun kokusu'' derim ahh nasıl güzel kokuyor şu an bir bilsen, hafif tatlı yaz esinti gibi.

sen hep üret ve söyle, biz de hep kalbimize nakış gibi işleyelim italyan adam...
  • az önce instagram'da sponsorlu şarkısı* karşıma çıkıverdi, 5-6 saniye dinledikten sonra yana kaydırmak yerine dinlemeye devam ettim. sonra gittim spotify üzerinden tüm şarkılarını dinlemeye başladım. dinlemeye başlayalı yarım saat olan bir şarkıcı için daha önce entry yazmamışımdır sanırım.

aynı beğeni caro emerald şarkılarında da olmuştu; ilk dinleyişte aşk. *