şükela:  tümü | bugün
  • finishi yok denen adamin bir kanat oyuncusu olarak gecen sezon 10 gol 11 asisti var. allah akil fikir versin
  • vay amq, hakemlerden sonra en çok katkıyı verendi şampiyonluğa.
  • adam aek sağ kanadını savunmaya çalışan zavallılarda onur, gurur, ar, haya, namus bırakmadı.

yazık ulan yunanlı, munanlı, onlar da insandı yahu.
  • bu akşamki maçta beni 90li yıllara götüren adam. mahalleden geçerken çocukların maçını bölen, kot pantolonu ve kösele ayakkabılarına rağmen çocukları ipe dizen, sıkılana kadar çalım atan, son vuruşunu da dağlara taşlara atıp giden ve çocukları sessiz sessiz sövdüren abiyi izledim resmen.
  • 1 eylül 2019 fenerbahçe trabzonspor maçının ikinci yarısının sonlarına doğru bir pozisyonda deniz türüç bu arkadaşa çarptı. 2 dakika sonra ersun hoca oyundan aldı. muhtemelen sakatlandı zaar (bkz: swh)
  • rivayete gore mac sonu rozieri alnindan opup bundan sonra benim helalimsin demistir. *
  • ola ki bu performansları 3 istanbul takımında yapsa idi, televizyonlarda ki spor programlarında ona özgü video klipler yapılır, yayının belli bir bölümünde sadece nwakame'nin asistleri ve golleri konuşulurdu.
    taraftarlar için nwakame'ye özel ürünler piyasaya sürülür, her hafta bir avrupa devi nwakame'ye talip olurdu.

trabzonspor'un hamsik, gervinho, peres (sonradan girdi) bakasetas, koita, uğurcan çakır , erce kardeşler olmadan çıktığı maçta tek başına attığı ölümcül paslarla kilidi çözen, türkiye liginin en iyi kanat forveti.

neden mi kanat forvet dedim. sol açık tanımı biraz yetersiz kalıyor bana göre...

bu arkadaş çok başka birşey çünkü.
  • askerden gelmiş gibi oynuyor.
  • bugüne kadar nasıl büyük klüplere gidememiş anlamadığım futbolcu. gerçekten harika yetenekleri ve dribbling özelliği var.
  • geçen sezon ligde 27 maçta oynayıp duran top kullanmadan 10 gol 10 asist yapan futbolcu. verimsizmiş. verimli olsa ballon d'or alacak demek ki herif.
hesabın var mı? giriş yap