şükela:  tümü | bugün soru sor
  • oyunculuk kariyerine adventures in babysitting filminde brad'in fırlama arkadaşı daryl rolüyle başlamıştır.
  • 14 yaşındayken kevin spacey'in tacizine uğradığını itiraf eden aktör.

bu da olayın haber linki

kevin spacey'i ise bunu hatırlamadığını, sarhoşluktan kaynaklanan bir şey olabileceğini belirterek kendisinden özür dilemiş akabinde de gay olduğunu açıklamıştır.
  • tipini siktiğim vasıfsızı. güzelim house of cards dizisini tarihe gömen orospu çocuğu. 46 yaşına kadar beklemiş. ben ikna oldum!
  • star trek discovery'nin paul stamets'ı, 10 numara insan.

(bkz: sen de bizdensin)
  • bu ay house of cards dizisine yeni başladım. başladıktan sonra francis underwood karakterini oynayan büyük oyuncu kevin spacey'in 6. sezonda atıldığını ve onsuz devam ettiğini öğrendim. nedeni ise bu adamı 14 yaşındayken istismar etmesiymiş. valla diziden soğudum 1 hafta izleyesim gelmedi. hala başlayıp başlamama da kararsızım. resmen siktin virane ettin güzelim diziyi. yine de spacey'in bu sapıklığı affedilemez ve bu kariyerdeki bir insan adına üzücü. muhtemelen kariyeri bitti.
  • orospu çocuğu ibnenin teki. 30 sene önce adamın teki bunu yatağa itti diye ortalığı karıştırmış. başka bir şey olduğu da yok. olay esnasında her iki tarafta alkollüymüş.

ulan böyle sikko bir şey bile koca kevin spacey’in başını yaktı.