şükela:  tümü | bugün
 • bünyelerine kattıkları eski armored saint solisti john bush ile tarzlarında oldukça değişim gözlenen thrash grubu.
 • ilk rap-metal parca aerosmith & run dmcden walk this way olarak kayitlarda yer alirken, ilk olarak hem bir rap albumde hem de bir metal albumde yayinlanan $arki bring the noise (bkz: anthrax) (bkz: public enemy) olarak kayitlidir
 • albumleri:fistfull of metal,spreading disease,among the living,state of euphoria,persistance of time,sound of white noise,stomp 442 ve vol8:the treat is real dir.epleri ise armed and dangerous,i'm the man,penikufesin,attack of the killer b's,island years ve attack of the killer a's dir.
 • en ünlü parçaları antisocial ve got the time olan,ama aslında bu şarkıları sadece cover lamış olan guruptur.
 • bacillus anthracis in mukus membrandan,deriden ya da ağızdan bünyemize girdiğinde acımasızca salgıladığı exotoxin in adı.bu lanet madde 3 ayrı antigen den oluşmakta ve bunların sinergistik çalışma şekilleri akıllara durgunluk vermektedir .
  1. componenti : protective antigen - bu olmadan diğer ikisi bi halt diildir,bu da kendi başına bi iş beceremez
  2. lethal factor - protective antigenle voltran oluşturup doğanın özena bezene yarattığı dokularımızı eritirler
  3. edema factor - yine protective antigen yardımına ihtiyac duyan bu nane de yetmiyormuş gibi sıvı akümülasyonuna-şişkinliğe-çirkinliğe sebep verir.
  bu üç factor hep beraber eshar adı verilen pek berbat görünümlü - siyah delikler açarlar deride....
  yanınızda her daim anthrax protective antigen immunglobinleri bulundurmalı - o olmadan toprak yememeli ,konserve yalamamalısınız...
 • gitaristi s.o.d. (bkz: uc harften olusan grup isimleri) 'yi kurduktan sonra "ben anthrax'da para kazanmak icin calıyorum, istedigim muzigi s.o.d.'de yapıyorum" diyip, bunun ustune bir de tarz uyusmazligi gerekcesiyle vokalist joe belladona'yi gruptan atan scott ian'in grubu.ayrica ilk albumleri gerek muzik gerek grup uyelerinin gorunusleri bakımından cok komik, gene de 80'lerde hangimiz oyle degildik ki....
 • yeni albümün ilk 5 şarkısının kaydını tamamlamış olan,artık nuclear blast ile anlaşmış olan ve yeni bir gitarist almış olan grup.üstelik bu sefer iki gitara dönmenin verdiği riff zenginliği de vurgulanmış sitelerinde.avuçlarım kaşınıyor.
 • bugun senatoda ortaya cikmis, acaba kelle koltukta mi geziyoruz die dusundugum, bugun fatura oderken yaladigim zarf sayisini hatirlamadigimdan tirstigim virus.
 • vertigo'nun metallica'nın kill em all albümüyle ilgili calismalar yaparken ayni anda "bu tarz iyi tuttu sunlara da kaset yapalim" diyerekten piyasaya cikardigi grup.
hesabın var mı? giriş yap