1. nedir.net uzerinde ve diger platformlarda datcrack nicki kullanicinin baslattigi hareket..kendisi bizzat tanidik ex eksi sozluk yazari emperor dur 4 milyon dolari vardir aman diyelim...

"anti eksi sozluk
    aralarinda benimde bulundugum ve bu akimi ilk baska bir sozlukte baslattigim lakin o sozlugun bir klondan oteye gidememesi nedeni ile aralarindan ayrildigim lakin burada tekrar baslari cekmekte oldugum akimdir.
    (#369993) datcrack|04.08.2005 12:11"
  2. sebep? sorusunu sordurtan akim. eksi sozluk bir ideoloji mi ki antisi cikmis...
  3. sözlükten uçuruldum / sözlüğe alınmadım bari düşman olayım mantığı güdülmüş akımdır.
  4. yazdığı cümlelerin saçmalığına bakılırsa kesinlikle özgür karataş olduğu anlaşılabilecek kişi. dünyada ancak o kendisi kadar saçma bir tarzda yazı yazabilir.

ben yine de bir ipucu vereyim: http://www.blogcu.com/datcrack
  5. el sikiyle gerdeğe girmede yeni bir boyut. madem ekşi sözlük karşıtısınız, top.js dosyasını niye kullanırsınız diye sormazlar mı adama. sizin yaratıcılığınız da bu kadar işte.
  6. hem karşı olmak hem de aynı şeyi yapmak
  7. yazar olamadım, uçuruldum, hala çaylağım, çok pis laf koydular kaldıramadım garezleri barındıranların savunduğu, facebookta gubik bir grubu bile bulunan hareket.

anti ekşi sözlük hakkında bilgi verin