1. büyük ihtimal profil fotoğrafındaki çocuktan nefret eden bir ergenin açtığı sayfa. salak bir de tanınmayacağını sanıyor.
  2. açıldıktan 5 saat sonra daha fazla ilgi çekmeye çalışan sayfa sahibi tarafından ekşi sözlük'te reklamı yapılan,

bir facebook sayfası.

ayrıca; (bkz: gidici)
  3. komik facebook sayfası olan oluşum.

yorumlardan biri; "hocam arkadaş atatürk'ün getirdiği alfabeyle atatürk'e hakaret ediyo sikebilir miyiz?"
  4. bir troll tarafından açılmış ve sözlükte reklamı yapılmış, hatta yapılmakla kalmayıp, istenilen trolik tepkileri üzerine toplayarak, bal kaymak olmuş basit/ucuz/ahlaksız/aşağılık bir facebook sayfasıdır.
  5. gereksiz facebook sayfası. hayatımda hiç bir lideri sevmedim ve peşinden gitmedim. ama atatürk çağdaş bir insanmış saygı duyarım. bu meriç kişisi niçin atatürk'ü sevmediğini de yazsaymış iyi edermiş. sadece fotoğraf koymuş. başka bir paylaşım görebilen var mı ?
  6. kendini bilmez bir piç'in açtığı sayfa.

profil resmi'nin arkasında ki şehir hangi ile ait bilmiyorum, o şehirden yola çıkılarak bir fikir elde edilebilir.

zira yorumlardan birinde '' arkadaki şehrin resmi atatürk sayesinde'' yazıyor.

anti piç atatürk team meriç hakkında bilgi verin