• bir cok kisi tarafindan zararli olacagi dusunulen eylem. zararli degildir. kana karisan alkol, hali hazirda kana karismis olan antibiyotigi oldurur, tedaviyi durdurur*, bunyede herhangi bir baska komplikasyona yol acmaz. ancak bir agri kesici ve alkol kombinasyonu vardir ki insani hastanelik edebilir.

(bkz: parasetamol ile alkolu karistirmak)

edit: nah zararli degildir. hangi tip bilgimle ahmak kesmissem artik. antibiyotik ve alkolu karistirmak karacigerin eline verir. bu budur.
  • alkol asiriya kacmadikca zarari olmadigini gordugum * olay.
  • ikisi birleşip karaciğerinizin mavi ekran vermesine yol acabilirler.
  • en acısız intihar yöntemlerinden biri olabileceğini düşündüğüm ` :yüksek dozlarda` ayrıca okuduğum anda karışımın tadını merak etmekten kendimi alamadığım ilginç yöntem
  • sadece kişisel tercih meselesidir. ya alkol alınıp hem sarhoş hem hasta olma yolunda ilk adımlar atılacaktır ya da efendi efendi antibiyotiğin etkisini göstermesini beklenilip hastalık bertaraf edilecektir. ilk seçeneği tercih etme sonucunda tedavi bir başka bahara ertelenir zaten alkolun de etkisiyle bi zaman sonra insan hastalığı falan unutur. yani alkolün antibiyotiği etkisiz ve işlevsiz hale getirme dışında bi yan etkisi yoktur. belki de vardır da ben görmedim, bilmiyorum...
  • antibiyotik tedavisi eşliğinde alınan oksürük şurubudur.normaldır.bir de ikilinin yanında bira,viski,şarap gibi türevlerden içenler vardır ki olmamalıdır.
  • deneyimlerim sonucu alkolden iyi derecede etkilenme yolunda ideal bir yöntem.
  • bünyedeki aşırı miktardaki mallık ve iç sıkıntısının ölümcül birleşimiymiş.

(bkz: hayatın gözlerin önünden film şeridi gibi geçmesi)
    (bkz: kefeni yırtmak)
  • hala daha hayatta olduğuma göre, ölümcül olduğu yalan olan eylem. zira doktora da sordum ve özellikle beta karşıtı antibiyotiklerde böyle bir tehlikenin olduğunu söyledi..
hesabın var mı? giriş yap