• eksisozluk.com
  • ben sex & the city izliyorum. mal mal izliyorum öyle ekrana bakıp. arada gülüyorum filan. anti-depresan kullanmadım hiç ama kullanan çok arkadaşım oldu. onlardaki tepkilere çok benziyor diye yazdım.
  • anlamak ve anlaşılmak.
  • yavru kedi.
  • yüzme sporudur. 45 dakika su içerisinde hareket dopamin ve endorfin salgılamanızı sağlar, bu da 2 lustrala bedeldir.
  • eğer sorununuz insan ilişkileriyle alakalı değilse çözümü kesinlikle 'sikerler ulan canımımı alacaklar' deyip uyumaktır.
  • yavru bir (bkz: golden retriever) kucaga almak, onu opmek, sevmek, oksamak. en son ne zaman o kadar mutlu olmustum hic hatirlamiyorum.
  • bebek gülümsemesi.
  • deniz kenarında koşmak, ormanda koşmak, spor yapmak, doğayla içiçe olup asıl özümüze döndüğümüz o an.
  • bitkilerle uğraşmak. hiçbir şeye mecalim yoktu sinirden üzüntüden elim ayağım titrer vaziyette oturup ağlıyordum. baktım birinin çiçekleri kurumuş gidip keseyim dedim. o sırada bir grup çiçek açmaya başlamış onlara demir yüklemesi yaptım. o sırada birkaç saksılama işlemi vardı.. biraz suya koyup köklendirme yapayım dedim. ağaçımtrak olanları çubuk ve kurdeleler yardımıyla dikleştirdim nilüferlerin köklerini ayırıp ölü yaprakları temizledim. dökülen yaprakları topladım derken iki saatim geçmiş. şimdi de birkaç tanesini daha yanıma taşıdım masa başıma. ufak çaplı bir huzur buldum. eşek sıpları yağmur suyu ve soğuk havayla zevkten erekte olmuş gibiler. hepsi etlenmiş dimdik capcanlı..
hesabın var mı? giriş yap