şükela:  tümü | bugün
  • bu davrani$ icinde olan insanlar genellikle 13-17 ya$ araligi dahilindedir. daha ya$li olanlar bizden degildir. sohbetleri ilginctir bu insanlarin.
  • (bkz: emokid)
  • (bkz: poor leno)
  • ergen olmaktır. ilk kez antidepresan kullanan 15 - 17 yaş arasında gözlenmesi çok anormal değildir.
  • genelde yaşantılarında dikkat çekebilecek hiç bir atraksiyon bulunmayan,kampüsün karşısındaki kafelerde otururken arada "yauf psikolğumlan randevum var oggff"diyerek diyaloğu başlatıp ne acı bir hayatım var dercesine başkalarının "neyin var nooldu xgül"demelerini bekleyen ve bu beklentilerini antidepresan kullandığınıda belirterek artıran kişlerin yaptığı davranış."xgül" tipleri "xcan" tipere göre daha fazladır.birde kendisi citol kullanıpta vodelax kullanan bir kardeşini bulmasıyla sohbet tadından yenmez.
  • normal yahu. insanın övünecek bir şeyi, gurur duyduğu bir başarısı olmasa depresyona girer mi hiç? o kadar ezik olduğunu hissetmese zaten kendi kendisiyle yaşadığı sorunları olmazdı. napsın yani ne bulsa övünmek istiyor. hayır bi de depresyon zaten çok hafif de olabiliyor, çok ciddi yataklara döşeklere düşmelik bir şey de olabiliyor. yataklara döşeklere düşen insanı zaten çevrenizde pek görmezsiniz, hadi yataktan kalıp okuluna, işine gitti görseniz bile çok silik ve suskun olacağı için gördüğünüzün farkına varmazsınız. sürekli "anti depresanım, canım benim, lalala" diye gezen insana o ilaç doktor tarafından şeker niyetine, al bunla oyalan sen diye verilmiş de olabilir. o da oyalanıyordur işte. üstüne gitmeyin, bir kaç ay sonra unutur zaten.
  • insanların özgüven eksikliğinin bir sonucu aslında.
    gerçi ben hiç övünemedim.hiç fırsatım olmadı övünmek için.hatta sakladım.gizledim antidepresan kullandığımı.bilinmesinin benim için iyi olmayacağını, insanların bana farklı gözle bakacağını düşündüğüm için yaptım bunu.ama asıl sebep farklıydı. beni yakın bir arkadaşımla aldatan eski sevgilimin bunu bilmesini istemiyordum.çünkü güçlü görünmek zorundaydım.aynı iş yerinde beraber çalışıyordum onlarla.bana bu orospu çocukluğunu yaptıktan sonra arkamdan bizim yüzümden telef oldu çocukcağız,antidepresan kullanıyor falan demelerini istemedim.
    burada kullandığımı söylüyorum çünkü burada kimse beni tanımıyor.nick arkasına saklanmış bir sahtekarlık söz konusu.
    lakin asıl meseleye dönersek bu antidepresanla övünmekle,sigarayla övünmek arasında pek bir fark yok..