• eksi++ ve kullandığım behzat ç. temasından dolayı para verseler ayrılmayı düşünmediğim sözlüğün öz hali.
  • dün geceden beri ekşi sözlüğe girilmemiş bir browser'da eksisozluk.com'un önüne antik. yazınca sıfırlama illetinden kurtulunuyormuş. öyle yaptım oldu.

edit: bunu yapmaya gerek yok galiba. kontrol ettim, antik'e bunu yapmadan da girilebiliyor. dayatma sona ermiş.
  • neptun savascisinın anlattıklarını * yapmama rağmen chrome'dan bir türlü giremediğim kıymetlimiss.

edit: flushdns yapınca oldu lan.
  • eksi ++' ı kullanamadığım site. nasıl olacak anlamadım.

edit: us file sağolsun sorun çözüldü.
  • telefonda ne yazık ki açılmayan, betaya 10 basacak düzeyde olan site. iphone'da eski, mükemmel sitenin nasıl açılacağını bilen ve bana öğretecek arkadaşlar ne yapacaklarını biliyorlar.*

edit: herkes takır takır giriyormuş. bir ben mi malım anlamadım ki.
  • an itibariyle yeniden erişilebilen "sözlük". oh be.
  • giren arkadaşlar yardımcı olursa sevineceğim, kendi adıma bir türlü girmeyi beceremediğim site. eğer ki yarın sabah uyandığımda bunun bir kabus olup herşeyin eski haline döndüğünü görmezsem daha da ekşi sözlüğe girmem. madem yenisini yapıyonuz bari azıcık iyisini yapın amınıza koyayım. betanızın da sizin de ta...

edit: resözlük ve giden ++ ayarlarını saymazsak sorun çözüldü. yardımları için puro ve debauchee'ye teşekkürler.

lan hala sinirim geçmedi arkadaş. ++ diyince aklıma geldi. hazır örnek alabilecek versiyon varken, ne sik yemeye gittin betayı icat ettin. eskisine nazaran bu daha iyi oldu diyebileceğin tek şey yok.
  • tarayıcımı %90 yeni sözlüğe yönelten adres. birkaç kere eksisozluk, antik.eksisozluk ve sourtimes.org cookielerini sildim, olmadı; pes edip anasayfamı sözlükten farklı bir site yaptım. 1 saat sonra bir umutla tekrar antik'i deneyince girdi, ben de yine anasayfa yaptım. yattım, kalktım; firefox'u açtım ve gene beta'ya yönlendi. bir dengesizlik var. şimdilik en mantıklı seçenek hosts'a "188.132.200.205 antik.eksisozluk.com" eklemek sanırım.

edit: o da işe yaramadı ve hala yönleniyor. freelabs.info 188.132.200.205'i antik.eksisozluk'un ip'si olarak veriyodu ama adres kutusuna yazınca sayfa bulunamıyor niyeyse. chrome'da yönlenme olmuyor şimdilik, sadece sözlük için chrome kullanılabilir belki.
hesabın var mı? giriş yap