1. eksi ++ özellikleri ile daha da güçlenen, yoluna hız kesmeden devam eden sözlük.. gittim gördüm, hepsi okumuş çocuklar, sözlükleri de canavar gibi çalışıyor maşallah..

(bkz: #32553657)
  2. her ne kadar eski ve dandikte olsa bizden birisidir... ekşisözlüğün kullanmaktan asla vazgeçmeyeceğim temasıdır.
  3. her girişte neden ne olarak giriş yaptığımı gösteriyor anlamadım. adres çubuğundaki fazlalığı silmek zorunda kalıyorum. sürekli.

yardım!
  4. sana antik diyen piçin yuvasında attıracağım.
    sana bakmayan suserin g.tünden kan alacağım.
  5. grinin son damlasını görene kadar ısrarla kullanmaya devam edeceğim sözlük versiyonu. afedersin sesegecim ama beta'na bill gates girsin, çünkü ben bir türlü sevemedim. ha özel bir çaba da sarf etmedim sevmek için gerçi ama gördüğüm kadarıyla bunu bize dayatmak gibi bir derdin var. sisteme giriş yapmadan antik sözlüğü göremiyoruz çünkü. eh haliyle böyle işin annasına söveyim diyor insan<3

ilk entry'mi 2006'da yazmışım. sekiz yıldır her sabah yüzümü yıkadıktan sonra gördüğüm ilk şey bu donuk gri ekran. bir çeşit alışkanlık yani, anlıyor musun bebeyim? eğer ki günün birinde "yolun bundan sonrasına sadece beta'yla devam edebilirsiniz" ibaresini görürsem hiç düşünmez pılımı pırtımı toplar defolur giderim. kulağımda bir ahmet kaya şarkısıyla.. ha sana bir şey olmaz gerçi de, sözlükten farkında olarak ya da olmayarak uzaklaştırdığın onlarca insana bir yenisi eklenmiş olur.

bak badilerimin neredeyse tamamı (hani şu sözlüğü sözlük yapan 6. nesil) artık hiçbir şey yazmıyor. öyle kullanıcı isimleri, nick altı entryleri duruyor sadece. arada bir açıp bakıyor, hüzünleniyorum.

meydanın sadece ergensporlara kalmasını istemiyorsan bunu bir dost uyarısı olarak şey et lütfen.

beta'ya dilediğin yeniliği getirebilirsin. antik sözlüğü, biz antik kafalara bırak, o yeter.

antik sözlük hakkında bilgi verin