şükela:  tümü | bugün
 • abonelik rakamları aşağıdaki gibi olan haftalık küçük kaçık bağımsız dergicikti.
  gazete ve televizyon patronu : 200.000.000 tl
  köşe yazari ve tv programcısı : 10.000.000 tl
  okuyucu : 5.000.000 tl
  muhabir ve öğrenci : 3.000.000 tl
 • aydın doğanın (aşağı yukarı her hafta kendisine dergide laf sokulmasına rağmen) 1998 de iki yüz milyon liraya abone olduğu ve söz konusu abonelik belgesinin de ibreti alem için yayınlandığı dergiydi.
  ayrıca (bkz: kuvayı medya)
 • yayın hayatına yakında yeniden başlayacak olan dergi. ilk çıktığında memleketin ilk medya eleştirisi dergisiydi acaba şimdi ne yapacaklar, ehmet varvar gene olacak mı? diye beni heyecana garkettiren dergi.
 • eski bir dergi. yanlış hatırlamıyorsam 16 sayfa olup tabloid boyutlarda çıkan, siyasi ve medya eleştirileriyle dolu bir dergiydi. arada bir, parayı denk getiremediklerinde dergiyi geç çıkarır veya hiç çıkaramazlardı.

  içeriğinden aklımda kalan; meşhur güneş tutulması olayında salih memecan'ın güneşi iki yandan tutan karikatürü için, 'tamam bizde kötü espriler yapıyoruz ama bu kadar yeteneksiz olup ta ana medyada baş sayfaya basılacak kadar şanslı da değiliz be kardeşim...' ile 'besim tibuk kendisinden destek isteyen çiftçiye ne desteği kardeşim, yapıp satacaksın, satarsan ayakta kalırsın demiş kendisinden teşvik isteyen turizmcilerin karşısında da aynı tavırları bekliyoruz...' minvalinde bir kaç eleştiri bulunmakta.

  yanlış olabilir ama ben fiyatını 250.000 tl diye hatırlıyorum. sloganı ise şöyleydi;

  "hiçbir basın tekeliyle alakamız yoktur"