• "ben senin;
    sevgilin,
    eşin,
    baban,
    ağabeyin,
    arkadaşınım.
    biri bitse biri kalır.
    seni hiç bırakmayacağım"
  • spiral makinesi, kaynak, hızar kullanan erkek; elektrik tesisatından da anlıyor, su tesisatından da. çalışırken iş tulumu bile giyiyor. işte tek eksiği çatal göstermemesi; "ustanın çatalı görünür aga" diyorum, kızıyor*.
  • kendisini gereksiz yere yoran yazar. debe sözlük yazarlarına tepki olarak kaldırılmadı. bunu bilmeli. debenin kaldırılmasının en büyük sebebi sadece bakınızlarla debeye girmeyi hedefleyen medyatik kafaları ortadan kaldırmaktı. kendisinin idealist kişiliğine saygı duyuyorum fakat yaptığı işle zamanını boşa harcıyor.
  • ya kürtlere karşı yapılan linç girişimlerinin herhangi birinde bulunan ya da tipe bakarak siyasi görüş belirleyebilen biri.

(bkz: #28156959)
  • nevrotik, hatta bipolar kişilik eğilimleri olan, çabuk sinirlenen, inatçı ve huysuz, balıketli, domestik, küçük dövmeleri olan kedili kadınlardan hoşlanıyor; kesin bilgi yayalım*.
  • olmamış bir olay için ortalığı ayağa kaldıran ve sonunda da lanetlenmiş, sözlük terimlerinden bihaber, bilgisiz yazar. iki fav için yapmayacağınız şey yok burada.

ben uçurulmasını bekliyordum ama o eleştirdiği yönetim yine insaflı davranıp lanetlemiş kendisini.
  • "uçmak için kuş olmak gerekmiyor, küçük sevinçler olsun yeter" demiş ya şair; sen benim kanatlarımsın sevgilim...
  • şu an sıkıntıdan patlıyor, ama hatır için çiğ tavuk bile yenir bebişim. ben de senin için kaşık kaşık kapari turşusu yiyorum. idare ediver :)
    edit: ay adam konserde uyuycak yaaa!
  • bu seneki yılbaşı hediyesi bambaşka, muhteşem, inanılmaz, olağanüstü bi şey oldu; ömrüm boyunca taşıyacağım. sevdiklerimiz, kedi çocuklarımız, köpek çocuklarımız, kuyruksuz çocuklarımız, curcunamız, dağınıklığımız ve kaosumuzla birlikte nice yıllara sevgilim...
hesabın var mı? giriş yap