şükela:  tümü | bugün
  • çok keyifli ve bitirmesi kolay bir strateji oyunu. oyunda ne reklam var ne de ücret talebi. google play store'dan cep telefonuna indirilebiliyor. tüm bölümleri bitirdikten sonra bile kafa dağıtma niyetiyle oynanabiliyor.

    online multiplayer özelliği yok.
  • oynaması çok keyifli mobil strateji oyunu. göz yormayan, basit grafiklere sahip. strateji yapmayı, ileriyi düşünmeyi gerektiren bir oyun. age of'un mobil versiyonu çıksa bu kadar iyi olacağını sanmıyorum.
  • sean o'conner 'ın slay isimli oyunundan esinlenilmiş, telefonumun gördüğü en güzel oyun. hiçbir ücret talebi ve dolayısıyla reklam yok.

    oyundaki amaç rakiplerin topraklarını bölerek sindirmeye çalışmak. gelirinizi sürekli kontrol altında tutmak zorundasınız. rakipleri ekonominize darbe vurmamaları dolayısıyla askerlerinizi açlıktan öldürmemeleri için çiftliklerden uzak tutmalısınız. rakipler birbiriyle savaşıyor bu yüzden kaldırabileceğinizden fazla cephede savaşmaktan kaçınmalı, birbirlerini zayıflatmalarını izin vermelisiniz ama kazanan rakibin sizin gücünüzün üzerine çıkmasına da müsaade etmemelisiniz. bölünmemek için, açtığınız koridorları askerler ve kulelerle korumalısınız. oyun burada kulelerin koruduğu alanları size göstererek büyük bir kolaylık sağlıyor. çiftlikler üzerindeki kule korunmasını büyük birliklerle kaldırırsanız en ucuz ve en az tüketim yapan milislerle çiftlikleri bir çırpıda talan edebilirsiniz. bunun dışında kendi haritalarınızı yapabilir ya da başka insanlar tarafından yapılmış haritalardada oynayabilirsiniz. slay oyun türüde içinde bulunuyor. bu türde oyunun orijinal halini oynayabiliyorsunuz. sanırım diplomaside var. çok çok küçük boyutlarda olan bir oyuna dünyaları sığdırmışlar. bayıldım, şiddetle tavsiye ederim.