• depotivo karşısındaki oyunu ve attığı gol sonrasındaki sevinci görülmeye değerdi. geleceği oldukça parlak gözüküyor...
  • gördügüm en yaratici gol sevinclerinden birinin sahibi. deportivo macinda attigi golden sonra saha kenarindaki reklam amacli duran otomobilin söför koltuguna gecmis ve arkadaslarini da arabaya aldiktan sonra arabayi kullaniyor gibi yapmistir.

net olarak söylenebilir ki çok yetenekli bir oyuncu.
  • u-20 dünya kupası'nda şu ana kadar fransa'nın en iyi oyuncusu kendisi. ofansif orta saha olarak da oynayabiliyor. iyi duran top kullanan bu çocuk topun kontrolünde olduğu her bir saniyede takımına yeni gol fırsatları yaratabilmek için oynuyor. 10 üstünden 9'u kapar rahat.
  • real sociedad altyapısından yetişmedir. ruben pardo ve asier illarramanedi - ki onlar da yine altyapı ürünü - ile birlikte gelecek yıllarda sociedad ortasahasının çekirdeğini oluşturacaklarını söylemek çok yanlış olmaz.
  • her soyadini gorunce nasil fransiz oldugunu anlayamadigim topcu. giriyorum bakiyorum baska vatandasligi da yok. ulan bu herif bu soyadla olsa olsa alman, avusturyali ya da en kotu liechtensteinli olur.
  • geçenlerde bir arkadaşla muhabbet ederken real madrid 35m verip real soceidad'dan genç bir eleman almış dediğinde hiç düşünmeden griezmann'dır demiştim.arkadaş yok o değil diyince ısrar etmiştim "lan başka adam yok real'e gidebilecek sosyedad'ta genç hem de 35 milyonluk" diye.hatta daşşah filan geçmiştim arkadaşla.

sonra bir baktım illaramendi diye abuk sabuk bir elemanı almış malaklar.

bu sene niye olmadı bilmiyorum ama seneye mutlak şekilde avrupa'nın devlerinden birine gidecek olan genç fransız.

mal man utd bir bok alamıyorsun , hazard'ı kaptırdın , fabregas için karizmayı çizdirdin , ne diye 45 yaşında giggsle sezona girersin taş gibi adam varken.
  • az önce inanılmaz bir gol atan fransız.

http://i.minus.com/iv70w1z71pzx4.gif
  • bu akşam attığı güzel golün hatırına sociedad'ın turu geçmesi gerekir. o gol boşa gitmemeli.
  • şimdiden puskaş yılın golü ödüllerinde ikinci sıraya yükselmiştir.
  • kendisi çok koyu lyon taraftarıdır ve çocukluğundan beri maçlarını izlemeye gittiği stada ilk defa bu gece bir futbolcu olarak ayak basmış ve de bir adet füze göndermiştir. çok duygusal bir an. yok böyle bir an.
hesabın var mı? giriş yap