şükela:  tümü | bugün
  • nj nets'in 15den seçtiği sg. takıma doğrudan girebilir ve kendini göstermesi açısından yeterli süre alabilir. atletik ve iyi bir skorer gibi gözüküyor.
  • dün akşamki raptors-lakers maçından sonra verdiği demeçle kopartan oyuncu. efendim hatırlatmak gerekirse kendisi carmelo anthony tarafından "nba where amazing happens" reklamlarında carmelo' nun son saniye basketlerine savunmacı olarak figüran olup carmelo'nun basketlerini daha güzel kılmıştır. (kendi deyimi) dün akşam da 1.2 saniye kala top kobe bryant ile buluştuğunda onu savunurken içinden şunları geçirmiş.

    "oh this is going to air ball." and he hit the rim. i was like, "here we go again: carmelo anthony." that's all i thought about: carmelo anthony hitting that shot on me. i was like "i'm going to be on another nba amazing commercial but luckily, he missed it."

    hakikaten de iyi yırtmışın antoine kardeş kobe karşısında posterlik olabilirdin walla elin oğlu acımıyo abi.
  • toronto raptors adına bugün kenardan gelip sacramento potasına 16 sayı bırakıp maçı bosh ile birlikte çeviren oyuncu olmuştur. son 4 macta da çift haneli rakamları bulmuştur. raptors da hido' dan sonra verdiği demeçlerle ayrı yaran bir oyuncudur aynı zamanda. böyle devam et antoine adamımsın koçum.
  • bu sezon sacramento kings formasıyla izleyeceğimiz oyuncu. şöyle bir açıklama yapmış kendisi. "nba'deki her oyuncu bencildir. bencil olmasak burada olamazdık. hepimiz oynamak istiyoruz, hepimiz ilk beşte olmak istiyoruz. bütün dakikalarda sahada olmak istiyoruz, kimse bundan farklı bir şey istemiyordur."

    ayrıca kings'in aradığı tipte bir oyuncudur. geçen sene kadrosunda savunmada kirli işleri yapacak, hücumda da sınırlı rolünü bilecek bir oyuncusu yoktu. antoine wright sayesinde artık var.