şükela:  tümü | bugün
  • zkk jolly sibenik forması giyen 19 mayıs 1988 doğumlu dünyalar güzeli hırvat bayan basketbolcu.
  • 2012 olimpiyatlarının en güzel sporcusu seçilmiş, güzelliğiyle beni de benden almış birisi. ileride sporu bırakıp modelliğe soyunması muhtemeldir.
  • onu görene kadar böyle güzel bir basketbolcu kız olabileceğini tahmin etmezdim. basketbol oynayan kızlar hep erkeksiymiş gibi bir izlenim vardı nedense.
  • hırvatistan kadın basketbol milli takımı'nın londra 2012 olimpiyat oyunları'nın en güzel sporcusu seçilen 22 yaşındaki oyuncusu.

kalbi olan bakmasın başlığıyla sunulan şöyle de bir albümü bulunmakta:

http://live.sporx.com/…bakmasinsxglq13119sxq?sira=1
  • kendisi insan değildir. böyle bir insan olamaz lan. türkiye'de yıllardır boşa yaşadığımın da göstergesidir. herkese eyvallah ben hırvatistan'a gidiyorum.
  • ingiltere'de yapılan anketlerde 2012 londra olimpiyatlarının en güzel sporcusu seçilmiş ve bu seçimi hak etmiş harika ötesi bir şey.
  • kendisi abd erkek takimini tek basina yenebilir. elemanlarin akli basina geldiginde coktan fark hayvani acilmis olur. baska turlu de yenilmez onlar zaten. lebron diyorum, kobe diyorum lan.
  • insan türünün yeni sürümü. human v0.2.3 beta.
  • yeryüzünde basketbolla uğraşan en güzel kadındır. nasıl oynuyor? atıyor mu tutuyor mu? savunmacı mı şutör mü? koşarken sıçrarken nasıl görünüyor çok merak ediyorum fakat antrenörü oynatmıyor. amerika maçında hiç süre almamış, çin maçında da 6 dakika sahada kalmış ve %50 ile 2 sayı atmış.

şu an oynanan çek cumhuriyeti maçını sırf oyuna girer diye izliyorum. benchte en başta oturuyor, molada en çok havluyu o sallıyor, tüm arkadaşlarının kıçına vurup destekliyor. reji de az piç değil 2 dakikada bir onu gösteriyor. alın lan şu kızı oyuna artık.

edit: an itibariyle oyunda.
  • deli gibi savunma yapıyor ve tüm hücum ribaundlarına giriyor. girer girmez top çaldı ve sportmenlik dışı faul yaptırdı. çok iyi ayak çekiyor ve birebirde rakibine geçilmiyor. 2'de 1 faul attı ve içeri yüklenip güzel bir turnike attı. 3 sayısı var. 2 tane gereksiz faul yaptı. 4.çeyreğin başı itibariyle hala oyunda.