şükela:  tümü | bugün
  • uzun süre kullandığım bulabilsem yine kullanacağım parfüm ve stick. o kadar çok kişi sordu ve söyledim ki şimdi parfümü ben meşhur etmişim gibi hissediyorum ve bulamayınca keşke yaymasaydım bu kadar diyorum.
  • aramaya inanınca parfümü bulunabilen ancak stick'i devlet sırrı gibi saklanan, internette resmi dahi bulunmayan marka.
    hadi internet icat edilmemişken, fi tarihinde yabancı bi ülkenin bilinmeyen, merdivenaltı biyerinden almış olsam anlıycam. daha 2.5 sene önce ankara'nın işlek bir avm'sindeki bir parfümeriden alınmış bir kozmetik ürünü nasıl bu kadar gizli olur ya?

bir tek şurada bulabildim: ebay

edit: link gönderek veya referans vererek mesaj atan yazarlara çok teşekkür ederim. yalnız parfümünü buldum. stick'i bulunmuyor.
  • fiyat / performans olarak bakıldığında alınabilecek en iyi parfümlerden biridir. kalıcı ve hafif bir kokusu vardır. fazla bilinmemesi de kendisini çekici kılan başka bir neden.
  • sürekli kendimi koklama ihtiyacı hissettiğim, yumuşak, huzurlu koku.
  • an itibariyle elime geçen parfüm. 100 ml'ini 38 tl'ye aldım. kokusu hafif, tam bir yaz kokusu. bakalım kalıcılık konusunda ne düzeyde. eğer kalıcılığı da iyiyse bundan sonra başka parfüme para vermem.

edit: kalıcılığı pek iyi değil ama yazın bol bol sıkılıp kullanılabilir. uygun fiyata alırsanız deneyiniz.
  • çok hoş bir kokusu olmasına rağmen, piyasada çok az bulunan parfüm. tekin acar, sevil gibi parfüm satan yerlerde yok, böyle hiç beklemediğiniz yerlerde çıkıyor. koklayanın aa parfümünün adı ney diye sormasına yol açacak parfümdür.
  • deodorantını kullandığım kokusuyla mest eden parfüm. tekrardan bulamıyorum. ama azimliyim, yeryüzündeki tüm gratisleri dolaşmam gerekse bile...
  • yaz gelince ucus ucus eteklerle elbiselerle kullanilabilecek yaz aksam ustu kokusu.

oyle iste...

himpppss himmmppss mis kokuyo!
  • koku duyusu alma konusunda yaşadığım bazı problemler sebebiyle parfümden hiç anlamam. geçen gün kozmetik dükkanında rengine kanıp bayağı fresh naneli birşey sanarak aldığım parfümü hep bu kanıyla sıktım ve dün arkadaşımın sözleriyle aydınlandım.
    - bu parfüm sanki biraz şekerli.
    ben şok.
    tanım; mavi kutusunda hafif şekerli bir koku barındıran parfüm. tabii hala kullanıyorum çünkü tamam hafif kokuları alamıyorum ama ağırları da alıyorum. şeker miktarını çözemediysem demek ki hafif bir koku.
    evet benim kriterim bu.
  • eski performansından fersah fersah uzakta olan parfüm,naptınız ulan güzelim parfüme,bi zamanlar bütün okul sorardı parfümün ne diye şimdi burnumun dibindeki adama koklatıyorum koku falan yok diyor .bu kadar fark olacak iş değil.
    bir daha kullanmayacağım, elveda antonio.