• son durum güncellemesi: #102049531

ust edit: bir yazar arkadas yardimci oldu simdilik. mesajlari icin herkese tesekkurler.

an itibariyle benimdir. icinde cantamin bulundugu otobusu kacirinca cok zor durumda kaldim, icinde banka hesaplarima girdigim telefonum da vardi. o da olmayinca parama erisimim yok, nakitim de yok. 11 subattaki charleroi havalimanidaki donus ucusuma kadar yardimci olabilecek varsa buyuk yardimi olmus olur.

not: sarj aletim de cantamda oldugu icin telefonu ihtiyacim olmadigida kapatmak zorundayim tasarruf etmek icin.
  • gecmis olsun. ne yapabiliriz ailene vb ulasman gerekiyorsa arayalim bilet lazimsa alalim
  • gorunurluk icin tekrar yazmak zorundayim. paradan ziyade tavsiye istiyorum, en fazla da geceyi gecirebilecegim sicak bir yer.
  • antwerp başkonsolosluğu’na başvurmasının faydasını görebileceğini düşündüğüm yazar.
  • geçmiş olsun dediğim yazardır.

konuyla ilgili fikrim yok. maksat up olsun. belki otobüs firmasıyla irtibata geçip valizin bir yere teslim edilmesi bir çözüm olabilir.
  • en kesin çözümün başkonsolosluk olduğu durum.
  • anvers'te pekçok türk var. taksicilerin bile çoğu türk. bunlardan yardım alabilecek yazardır. hiç olmadı limana git. illa bir türk gemisi vardır. gemicilerden yardım iste.
    al bir tane buldum. git limana çıkanlardan yardım iste.
  • başlığın kaybolmaması adına bende karalıyorum birşeyler.

geçmiş olsun
  • ankara'ya annem ile gittiğimde metroda sırt çantamı unutmuştum. annemi ablam ile buluşturup hızlıca metro kayıp eşya servisine gittim. lacivert dememle çantamı getirdi hanım abla. bence hemen kayıp eşya servisini bulmalısın.
hesabın var mı? giriş yap