şükela:  tümü | bugün
  • son durum güncellemesi: #102049531

ust edit: bir yazar arkadas yardimci oldu simdilik. mesajlari icin herkese tesekkurler.

an itibariyle benimdir. icinde cantamin bulundugu otobusu kacirinca cok zor durumda kaldim, icinde banka hesaplarima girdigim telefonum da vardi. o da olmayinca parama erisimim yok, nakitim de yok. 11 subattaki charleroi havalimanidaki donus ucusuma kadar yardimci olabilecek varsa buyuk yardimi olmus olur.

not: sarj aletim de cantamda oldugu icin telefonu ihtiyacim olmadigida kapatmak zorundayim tasarruf etmek icin.
  • gorunurluk icin tekrar yazmak zorundayim. paradan ziyade tavsiye istiyorum, en fazla da geceyi gecirebilecegim sicak bir yer.
  • birilerinin yardım etmesi gereken yazardır.
  • antwerp başkonsolosluğu’na başvurmasının faydasını görebileceğini düşündüğüm yazar.
  • (bkz: antep'te mahsur kalan yazar)

yaran yanlış okumalar.
  • geçmiş olsun dediğim yazardır.

konuyla ilgili fikrim yok. maksat up olsun. belki otobüs firmasıyla irtibata geçip valizin bir yere teslim edilmesi bir çözüm olabilir.
  • flixbus otobüslerinin indirme bindirme yaptığı durakta mahsur kalmış ise oldukça şanslı bir yazardır. evsiz kardeşlerimiz ile güvenle felekten bir gece geçirebileceği avrupa'da ki ender yerlerden biridir. buranin tam aksine sadece bir kaç saat mesafedeki brüksel terminali geceleri torbacı kaynamaktadir.
  • anvers'te pekçok türk var. taksicilerin bile çoğu türk. bunlardan yardım alabilecek yazardır. hiç olmadı limana git. illa bir türk gemisi vardır. gemicilerden yardım iste.
    al bir tane buldum. git limana çıkanlardan yardım iste.
  • başlığın kaybolmaması adına bende karalıyorum birşeyler.

geçmiş olsun
  • işte sırf bunun için tüm yumurtaları aynı sepete koymamak lazım. turistlere de genelde hep "paranızı, kimlik ve pasaportunuzu farklı ceplerinize dağıtın" diye tavsiye ederler.