şükela:  tümü | bugün
 • rab ne bana di jodi , jab tak hai jaan , ladies vs. ricky bahl , band baaja baaraat gibi hint filmlerinde oynamış dünya tatlısı aktris. bolywood'un insana kazandırdıklarından bir başkası..

  http://www.imdb.com/name/nm3087728/?ref_=tt_cl_t4
 • hint asıllı eski model/manken şimdinin bollywood filmlerinin şirin yüzlü aktrisi.2008 yilinda rab ne bana di jodi isimli filmle adim attiği bollywood dünyasinda merdivenleri hizla tirmanmiş ve hakettiği ünü kazanmiştir.

  1989 doğumlu güzel aktris şu siralar matru ki bijlee ka mandola isimli filmde arzı endam etmekte.
 • facebookdaki fan sayfalarında acayip seksi fotoğrafları yayınlanan, gülüşüyle ve fiziğiyle beni kendisine aşık etmiş bollywoodun müthiş çıtırı. tamam benim abazalığım da bir etken ama bu hatun da acayip güzel abi. hele gülünce...
  (bkz: jiya re)
 • dudak dolgusu yaptırmasaydı keşke diyorum kendisi için. tam bir kemçük ağızlıya dönmüş. onun dışında çok sevdiğim, yeni dönemin en başarılı aktrislerinden biridir bence.
 • (bkz: p.k.)
 • gelinimiz olup kız doğurursa adını mutlaka yaprak koyması gereken aktris. bir gün tanışabilirseniz buradan yürüyebilirsiniz.

  (bkz: yaprak sharma)

  edit: bazı ülkelerde erkekler eşlerinin soyadını alabiliyor. onu da siz düşünün.
 • pk'daki kısa saçlı hali evrim akın'a fena halde benzeyen hintli oyuncu.
 • rab ne bana di jodi ilk filmi olmasına rağmen en güzel oynadığı filmidir. jab tak hai jaan'da rolüne yakışsa da yer yer çok abartılı oynamıştı. yeni kuşak bollywood oyuncuları arasında en iyilerinden olduğunu düşünüyorum. katrina kaif gibi bir mimiksizin nasıl bu kadar tutulduğunu anlamadığım bir piyasada güzel işler çıkaracağını umuyorum. p.k. 'de de iyiydi bu arada.
  kendisine ait instagram hesabı : https://www.instagram.com/anushkasharma/
 • sinem kobal hindistan şubesi ;)
  yıllar yılı kavuşamadığı şöhrete ülkenin en ünlü kriketçisi virat kohli ile izdivacından sonra kavuştu. bravo tebrik ediyorum kendisini. bir de öyle her gün evlenecekler mi? evlendiler mi? virat istemiyor. diye haberleri çıkıyor . işin komik yani adamın kriket kariyerinin kötüye gitmesi ve her maçtan sonra bütün bir ülkenin bu kadına küfür etmesi ahshjaj. boşuna hindistan ve türkiye'yi benzetmiyorum. throw back arda -sinem .

  filmlerde oynamak için o kadar uçuk fiyatlar istiyormuş ki teklif gitmiyormuş artık. biri de çıkıp demiyor mu bu kadına "ablacım senin son filmin epic disaster oldu hangi filmin tuttu da bu trip diye" çok değil yakında patlar. hah sonunda sevgilisini filmlerini finanse etmesi için ikna etmiş . adamı da batıracak yani kararlı .