şükela:  tümü | bugün
 • gördüğüm onlarca saçma sapan to do list uygulamasından sonra bir güneş gibi doğmuştur telefonuma. çok çok sadece ve tam olması gerektiği gibi. hani derler ya tam da olması gerektiği gibi olan programlardan işte.
 • android telefonumda bu güne dek kullandığım en fonksiyonel uygulama.
  yapılacaklar listesinden ibaret aslında ancak arayüzü çok kullanışlı.

  - yapacaklarınızı listeleyebiliyorsunuz,
  - bunlara not veya alarm ekleyebiliyorsunuz (ajandanın hantallığındansa burada hatırlatıcı alarm koymak çok daha pratik)
  - yaptıklarınızı ya tamamen silebiliyor ya da üzerini çizebiliyorsunuz

  en bomba özelliği ise cevapsız çağrılarla senkronize olması. cevapsız veya meşgule düşürdüğünüz bir çağrıyı otomatik olarak yapılacaklar listenize ekliyor, saat belirtirseniz o saatte aramanızı hatırlayor, yine programın bir tuşuna basarak aramayı da gerçekleştiriyoruz

  ekranı sallayarak da tüm notları silmek mümkün.
 • çok güzel modern bir arayüzü olan uygulama. insanın bakıp bakıp bakası geliyor. alkışlar.
 • hem itouch da hem macbook pro' da kullanabileceğim bir to do list uygulaması arayıp durmamın sonunda elde ettiğim zaferdir kendisi. bir program daha ne kadar olması gerektiği gibi olurun cevabı. hoş macbook üzerinde değil bir chrome extension olarak kullanıyorsunuz ama bence daha bile mantıklı olmuş sürekli gözünüzün önünde oluyor bu şekilde, başka bir programı arkada açık tutmak zorunda kalmıyorsunuz.
 • arama kaydı kuydu özelliği farkı olan uyg... ( ne var? app. desem normaldi dimi...)

  şaka bi yana da, buna bir list ekledim, her hafta çıkıyor. haftalık olsun istediydim vaktinde simci siliyirum lakin yarına atıyor bi daha... ozetlen, hatirlatmami istemiyorum, üstünü cizdikce yarına atıyor... yardım yahu?...

  edit;tamam yaptım. ilgili hatırlatmanın ayarlarindan " once a day" özlligini kapattıkm.oldu.
 • omer perchik, yoni lindenfeld ve ıtay kahana tarafından 2010 yılında kurulmuş şirket ve aynı adı taşıyan uygulama.

  http://www.any.do/
  https://play.google.com/…/apps/details?id=com.anydo
  http://itunes.apple.com/us/app/any.do/id497328576
  https://chrome.google.com/…piikehpdeejjeiikopddkjem
 • yeni ikonunu beğenmediğim yapılacaklar uygulaması. ayrıca yeni tasarımda zamanlar kalın yazılmış işe yarar olmuş. günlük plan yapma olayını da henüz kullanmadım ama çok yoğun çalışan arkadaşlar için faydalı olabilir.
 • gerek tasarımıyla gerekse fonksiyonelliğiyle 8 numara program. (gerçekten anlam veremiyorum aga okadar güzel program yapmışsın to do klasmanında, bir de güzel özellikler eklemişsin fekat cevapsız çağrıların isimleri niye göstermezsin yahu)
 • müthiş işlevsel ve sade hatırlatma uygulaması. mesela yarın şunları yapacağım diye bir liste oluşturduğunuz. sabah 8 de gününü planla diye uyarı veriyor ve listeyi düzenleyebiliyorsunuz. cevapsız arama olduğu zaman direkt bir pop up çıkıyor ve o kişiyi aramayı 5/15/30 dk içinde hatırlattırabiliyorsunuz. chrome uzantısı sayesinde, telefon ve bilgisayarda yapılacakları senkron şekilde tutabiliyor, daha nolsun.
 • günün planını yaptıktan sonra küçük notlar gösteren uygulama. bugün "remember to smile :)" yazdı, sabah sabah yüz güldürdü.
  ekleme: bugün de "dream it. wish it. do it." yazdı. sevilmeyecek gibi değil.
  ekleme 2: "make this day special!"
  ekleme 3: "great! have a wonderful day!"

hesabın var mı? giriş yap