şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ...
 • eğer bir araba olsaydı kristof kolomb tuğralı doblo olurdu. arka koltuğu yatırarak batı'nın ahlaksızlığını gözler önüne sermesini kınıyorum.

  (bkz: akmaraling)
 • video içeriklerine bakarak götünü yolda bulduğunu düşündüğüm emekçi.
 • muhteşem bir insan , tapılası kadın
 • 27 eylül 1994 doğumlu, oneonta yöresinden bir adult film aktristi.

  somut bilgilerle başlamak evladır. 160-162cm boylarında olan anya, 47-50kg arasında bir kütlede. minyon bir kızcağız. vücut ölçüleri abartısız şekilde bu boyda ve kiloda bir kızın vücut ölçüleri nasıl olacaksa öyle. ama alamet-i farikası olarak pürmüzlü gözleri ve çok hoş bir yüzü var. çok cool, tatlı, çılgın ve freak, slutty ve nasty bir kız.

  anya, 27 eylül sabahı 03.00 am sularında, yaprakların ağaçlarını çoktan terk etmiş bulunduğu soluk bir upstate new york gecesinde mavi gözlerini dünyaya açtı ve ciğerlerine dolan hava ile bilinçsizce ağlamaya başladı.

  revolutionary war'dan kalan has kapitalist amerikalıların vatanı bildikleri bu ufak yerde 5 yaşına kadar kaldı anya. ilk kez burada mom/dad dedi. ilk kez burada emekledi. bu toprakların paranın kabesi olması için savaşan kolonicilerin toprağında yürüdü, askerlerin kan kokusu da sindi belki beyaz tenine.

  5 yaşından sonra ise ailesinin taşınma kararı ile orta amerikalıların her paskalya'da yumurta dayağı attığı yere, kansas'a, redneck cennetine taşındı. kansas'ta ufak bir kasabada 13 yaşına kadar kalan anya, bu 8 yılı kendi deyimiyle çok yalıtılmış, çok izbe ve küçücük bir kasabada geçirdi. anya'nın en enerjik ve dolu yıllarını geçireceği yerde kaldığı bu üstü açık huzurevi belki de kendisinde travmatik etkilere sebep oldu... ama her kötü an gibi bu da geçti.

  13 yaşında ailesi tekrar new york'a geri taşındı. ama çok fakir bir muhite. bu bölge o kadar fakirdi ki o yaşına kadar sigara içen adam dahi görmeyen anya'nın ota takılmayanların garip karşılandığı, nüfusunun tamamının keş olduğu bir bölgeye düştüğü anlamına geliyordu.

  bir anda içine düştüğü bu değişiklikle biraz cıvıtan anya önce biraz ot, içki ortamlarını deneyimliyor ama bu dünyevi zevkler içinde aradığını sekste buluyor ve 13 yaşında bekaretini kaybediyor. lisedeki ikinci senesinde okulda birden fazla kere seks yaptığı ve yaparken yakalandığından ötürü liseden atılıyor ve ailesine küçük bir şok armağan ediyor küçük anya.

  bu atılma meselesi üzerine katı davranan ailesi anya'yı new hampshire yatılı kız anadolu meslek lisesine gönderiyor. ve kendilerince bu hafif meşrep kızlarını erkeklerden uzaklaştırarak dizginleyeceklerini düşünüyorlar. ancak atladıkları bir nokta var ki o da anya'nın katı bir hetero olmadığı... elindekilerle yetinmeyi çok iyi bilen anya bu sefer de kız meslek lisesindeki kızlara sarıp onları yoldan çıkarıyor ve cinselliğinin farklı yönlerini keşfetmeye başlıyor.

  bu okul hikayesi bitip de adult film sektörüne girene dek toplam 60-70 erkekle birlikte oluyor ancak bu 60-70 erkek hayatında sadece 13 ile 16 yaşları arasında beliriyor. zira 16 yaşından sektöre girişine kadar düzenli bir ilişkisi oluyor anya'nın.

  13 yaşında seksle tanışmasından itibaren sekse gereksinim duyduğunu ve morali iyiyken bunu taçlandırmak, morali kötüyken ise bunu düzeltmek için seks yapma ihtiyacı çektiğini söylüyor.

  ergenliğinden itibaren çıplaklıktan çok hoşlandığını, üzerinde kıyafetler varken rahatsız hissettiğini söyleyen anya birisiyle belli bir konuşma düzeyini geçtikten sonra üzerindekilerden kurtulmak istediğini de ekliyor... bunun getirilerini yada götürdüklerini hesapladığını varsayıyoruz tabii.

  18 yaşında striptiz yapmayı düşünürken aklının bir köşesinde sürekli porno duruyor aslında. ailenin sevilmeyen çocuğu ve katı bir ailenin mensubu olarak bunu anlatmak için sıkıntı duyduğunu söyleyen anya endişelerinin gereksiz olduğunu çok şaşırtıcı bir şekilde tecrübe ediyor. ilk çekim için miami'ye vardıktan sonra set esnasında çok gergin ve endişeli hisseden toy anya, annesini arayıp yapamayacağını vs. söyledikten sonra telefonda annesinin bağırışlarına maruz kalınca bir anda mantığıyla hareket edip onu dinlemeye devam ederse bütün işi batıracağını anlayıp telefonu kapatıyor ve ''go!'' deyip çekimi tamamlıyor. bu sırada gelen yüzlerce sesli mesaj da göz ardı ediliyor tabii... ertesi gün eve döndükten sonra kendisini havalimanından alan annesiyle gene tek kelime etmeyen anya belki de doğru zamanın kendi kendine gelmesini bekliyor... sonra florida'ya yaptığı iş seyahati sonucunda da gene edilmeyen o muhabbet havada kalıyor. bir ay boyunca süren sessizlik sonucu annesi oturup konuşmayı teklif ediyor ve anya'ya her zaman onun yanında olduğunu ve seçimlerini desteklediğini, 18 yaşına gelene kadar kendisine bakmakla yükümlü olduğunu ve bunun üzerine işini yaptığını ancak artık olgun bir insan olarak karar verme yetkisinin kendisine ait olduğunu söylüyor. istediği her şeyi yapabileceğini, kendini koruması ve mutlu olması gerektiğini telkin ediyor. annesinin bu anlayışlı yaklaşımı hem ikili arasındaki buzları kırıyor hem de anya'nın istediklerini daha iyi tartmasına vesile oluyor. sonucunda ise anya tamamen sektöre giriş yapıyor.

  sektörde çeşitli başlıklar altında performans gösteren anya daha çok anal kategorisinde isim yapmasıyla alakalı olarak anal seksi çok sevdiğini, bununla ilgili ilk tecrübesini ise 14 yaşında yaşadığını söylüyor.*

  buraya kadar kendisini yeterli seviyede tanıttığımızı düşünerek seks ve farklı konular genelinde çeşitli fikirlerini ise daldan dala atlayarak anlatalım:

  -en sevdiği pozisyonlar pile driver, misyoner, doggy.
  -partnerinin erken boşalmasını çok seviyor ve bu onu çok mutlu ediyor. -ikinci sefere hazır olması halinde tabii-
  - erkeklerle birlikte olurken submissive, kadınlarla birlikteyken ise dominant kararter sergilemeyi tercih ediyor.
  -erkeklerin anal seksle ilgili ön yargılarını yıkıp, anal bekaretlerini almak özel ilgi alanıymış...
  -30 yaş ve üstü erkekleri çok çekici buluyor.
  -günlük hayatında rahat giyinmeyi çok seviyor ve makyajdan kaçmaya çalışıyor.
  -filmler haricinde sütyen kullanmıyor.
  -arabalarla ilgilenmeyi, kullanmayı çok seviyor.
  -boş zamanlarında yemeyi, içmeyi, uzanmayı, kamp yapmayı, tırmanmayı çok seviyor, tercih ediyor.
  -en sevdiği yiyecek pizza.
  -en sevdiği dizi prison break.
  -country dinlemeyi seviyor. -kansas travması olabilir-, the weekend hoşuna gidiyor (seks esnasında da iyi gidiyormuş).

  bu arada yine bir adult film aktörü olan tyler nixon ile birlikteydi anya kısa zaman öncesine kadar. hala birlikteler mi bilmiyorum ama umarım öylelerdir. zira çok mutlu ve sempatik bir ikili olmuşlardı. uyumlu gözüküyorlardı. beraber yaptıkları bir avrupa seyahatinden hoş kesitler şuradan seyredilebilir:

  anya'nın instagram'ı:

  çok tatlı ve enerjisi yüksek bir kız olan anya umarız ki hep iyi olur.
  yıldızı parlasın.
 • gözleri ve bakışları çok hoş hanım kızımız
 • abd 1994 doğumlu norveçli sandığım ama beni şaşırtmış batının ahlaksizligini almış terörist. evet terörist çünkü bakışları ve görsel şovları tehdit edici ve bomba gibi.
 • (bkz: müge boz)
 • bir yıldız.