şükela:  tümü | bugün
  • kendi sitelerinde şöyle bir tanım vermişler;

anyoption, çok çeşitli ve 50den fazla varlığa dayanan, içinde emtia ve hisse senedi opsiyonlarını da bulunduran ikili bir opsiyon trading platformudur.
    forex opsiyonlarında 12 farklı paritede pozisyon alma imkanı saglar.hisse senedi opsiyonları için ise anyoption, amerika ve avrupa borsaları hisse
    senetlerinde opsiyon pozisyonları alma imkanı sunmaktadir.anyoption ikili trading platformu, eğer opsiyon kullanım fiyatı hisse fiyatının altında
    sonlanırsa (in-the money) % 65-71 ödeme, üstünde sonlanırsa (out of the money) %15 kazanç sunar.

ancak doğrusu şöyle olacak;

(bkz: kumar)

http://www.anyoption.com/
  • (bkz: bucket shop)
  • bilene cok para kazandirmasi, bilmeyene cok para kaybettirmesi muhtemel ikili opsiyon ticaret platformu.
  • sitelerinde bulunan "sitemizde sunduğumuz seviyeler anyoption™'nin opsiyonları satmak istediği seviyelerdir ve gerçek zamanlı piyasa değerleri değildir" itirafıyla kendini ele veren kumar platformu. gündemdeki ekonomik gelişmelerle ilgili size sürekli mesaj atarak da sanki piyasanın nabzını tutuyormuş yanılgısını yaratmak istiyolar sanırım, yemezler. coup de foudre ya selam çakarak benim de götü kaşınanlara nacizane tavsiyem:

1-uzak durun. aklınıza bile getirmeyin. tamam anladık çaresizsiniz sıkışmış durumdasınız çok paraya ihtiyacınız var ama elinizde kalan son para kırıntılarını da göz göre göre ateşe atmayın.

2-kasa her zaman kazanır.

3-always goes to banker.

4-va toujours au banquier.

5-geht immer an den bankier.

6-çok güzel götünüz var ve bu uyarılara rağmen kaşıntısı bir türlü geçmedi diyelim.

bana getirin

uyarı mahiyetinde edit: sağda solda çok fazla reklamları dönmeye başladı. şiddetle uyarıyorum uzak durun yedirmeyin paranızı bu....
  • poker oynamayı bilmeyen ancak kumar oynamayı isteyen kişilerin tercih ettiği site. ama ben poker oynamayan biri olarak sayısal loto'yu tercih ediyorum. zevkler ve renkler tartışılmaz tabi
  • facebook'ta reklamları bal deresi tadında olduğundan ne kadar kurumsal oldukları ortadadır.
  • eğer illa ben buna paramı yatırıcam diyosan onun yerine git vob' da ikili sözleşme satın al. (spread futures contract) bir çok açıdan daha karlı (işlem vergisi, kaldıraç) ve daha transparant. daha fazla bilgi almak isteyen olursa kutumu yeşile boyayın. vob'da stajerken biz tasarladık bu kağıdı. (tasarladık derken kopya çektik yurt dışından anla işte.) (tüm vob rahatsız zaten bu siteden.)
  • aleni kumar sitesidir. kasanin her zaman kazandigi bir mantikla idare edilir. siz siz olun, uzak durun.
  • spk, bu ve benzeri siteler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştur. sıkı durun, suç duyurusunun içeriği, küçük yatırımcının korunması veya manipülatif işlemlerden dolayı değil, kumar oynatılması ile ilgilidir.

http://www.spk.gov.tr/…2&sayi=23&submenuheader=null