şükela:  tümü | bugün
  • milletin henüz keşfetmediği için bozamadığı nadir sahil kasabalarından. "tatil" için gelen insanların tercihi olan, sessiz sakin, ulaşımı kolay ve de sahilinde muhteşem gün batımına sahip bir kasabadır aynı zamanda. railay beach'e oldukça yakında olup aynı zamanda phi phi'ye günübirlik bir çok tekne kalkar. ilginç bir şekilde müslüman nüfusun fazlalığıyla da dikkatimi çeken bir yerdi. o yüzden yeme içme sıkıntısı çekmedim neyse ki. buradan phi phi'ye günübirlik 7 saat süren sürat teknesiyle turlar ayarlayabilirsiniz. fiyatları 60 dolar civarında olup benim ki gibi kral bir otel sahibiniz varsa sizi o turu 35 dolara ayarlayabilir. o yüzden kalacağınız yeri seçerken bunlara dikkat edin.

kasaba da genellikle rus ve isveçli turistler var. o kadar yolu gelmelerine şaşırdım. ben sene boyunca otelde kalan 3. türkmüşüm. buraya da mı geldiniz mk diye arkanızdan küfür ettim. diğer iki kişi kusuruma bakmasınlar. bundan sonraki hedefim mikronezya yeminlen.
  • öeh dedirten yer.
  • tayland'da bulunan turistik resort merkezi.

ao nang
  • taylandın en güzel yeridir.

tayland diyince akla gelen , deniz ,kayalık ,manzaralar vesaire ,çoğu aonang ve çevresinde yer alır .

phuket tarzı yoğun vıcık vıcık turist kaynamaz.

fiyatlar görece ucuz sayılabilir.

doğal hayat kesinlikle bozulmamıştır ki sabah camınızda biir maymunla veya yolda yürüken nehir kenarında bir timsahla karşılaşmanız an meselesidir.

ulaşım zordur ;bangkok krabi uçak sonrası bir saat süren bi yolculuk ile ulaşılabilir.

yeme içme olanakları çok çeşitlidir, tigerprawn diye tabir edilen dev karideslerin bangkokda kilosunu 250 liraya sattıklarını göz önüne alırsak burda 60 liraya aynı tadı ve kaliteyi bulabilirsiniz.

kısaca gidin görün . takıldığınız bişey varsa yeşillendirin .