1. acikogretim fakultesi.. askerlik geciktirici kremi..
  2. "a yeter ama öf" şeklindeki bıkıntı nidasının kısaltılmışı..
  3. aöf çok bozdu, öyle böyle bozmadı. bir yerden sonra bozmaz dedik yine bozdu.
    (esin kaynağı: (bkz: lost çok bozdu) )

kredili sisteme geçildi, piyasada kitap yok. kendileri kitap veriyor, tüm yazım hatalarını ve devrik cümlelerini bir köşeye koyarsak, anlayan beri gelsin.

ayrıca kişisel olarak ankara'da sınav yerlerini nasıl belirlediklerini merak ediyorum. sabah oturumu için akdere'de bir okul ver, öğleden sonraki oturum için çankaya'da bir okul ver. ayrıca bu sadece beni değil, benimle aynı sınıfta sınava girecek tüm öğrencileri ilgilendiren bir sorun. bende gastrit var, arada bir şey yemezsem tüm sınıf mide gurultusundan sınava konsantre olamaz. ha ama amacınız zaten milletin kalmasıysa sorun yok, aynen devam.

birde ben bu sınava yanımda koli koli şekerle gidiyorum. millet de öss'ye girenler gibi heyecan yaptığımı o nedenle yanımda şeker getirdiğimi sanıyor. yok dostlar o öyle değil; sırf siz şunu (bkz: sınavda mide guruldaması duymak) yaşamayın diye.

ayrıca insanı yalancı çıkartabiliyor bunlar. geçen aöf bürosunda bandrol yapıştırırken kızın biri ordaki çalışanlara biraz telaşlı;

- sınav yeri olarak mamak(altındağ da olabilir) işaretledim ama çankaya falan mı yapsaydım? nereler çıkıyor sınav yerlerinde?

diye soruyor. ben de iyilik olsun diye direkt atladım lafa;

-merak etmeyin bende de öyle işaretli. yakın yerler çıkıyor. siyasal* ya da dil tarih coğrafya geliyor genelde.

+hıı öyle mi? sevindim buna.

diyerek derin bir nefes aldı kız. güzel bir gülümsemeyle teşekkür etti gitti. bende içimde bir insanı rahatlatmanın mutluluğuyla geçirdim günü.

bugün ne oldu? aöf beni yalancı çıkardı. sınav yerleri açıklanmış; dikmen, aşağı ayrancı gibi yerler var. bari sabah ve öğlen oturumlarını aynı okula verin. yok, o bile farklı.

o kız, eğer beni burdan okuyorsan lütfen kızma. ben de anlamadım oysa hiç böyle yapmazlardı. yaparlardı aslında ama bu kadar yapmazlardı.
  4. hayatımda gördüğüm en saçma eğitim sistemine sahip fakülte.nereden yazdım bi b*k yedim...yazamaz olaydım.bu aptal okulla uğraşana kadar 3 fakülte daha biterdi.bir tane okumuşsun di mi kıçına mı sokacaksın diplomayı ne uğraşıyorsun..harç parası da tatlı geldi bu mallara sanırım forumlarda falan millet isyanlarda.özellikle de 4. sınıf öğrencileri ff leri olmamasına ve ortalamarı 2 nin üstünde olmasına rağmen tekrar mı ne görünüyormuş. saçma sapan işler. artık milleti nereden düdükleyeceklerini şaşırdı bu allahın belası sistem.

önceden millet abuk subuk test soruları ezberleyip geçiyormuş dersleri.şimdi ise kredili sisteme geçilince dershane hocaları dahil herkes sudan çıkmış balığa döndü.bala göte geçen olursa geçiyor kalan sağlar yine bizim hesabı..bir soru bile okumadığım derslerden nasıl 75 vs alıyorum ben de onu anlamıyorum.atışıma sağlık ne diyeyim.

kendimi tam bir gerizekalı,mal gibi hissetmeme sebep olmuştur bu aöf. halbuki ben kötü bir öğrencilikte geçirmemiştim.belki de gerçekten gerizekalıyımdır. ama ne olursa olsun kafam girsin lan sana aöf! yemin olsun bir kelime bile okumadan 10 senede sindire sindire okuyacağım seni.

aöf hakkında bilgi verin