• ingilizce öğrenme aşamasında olup,
    iş, güç, çoluk, çocuk derken örgün eğitime fırsat bulamayanlar için başlattığım kampanyadır.

edit: bu güzel ve temiz talebe neden hakaretle karşılık veriyorsunuz arkadaşım. öğretmenlik demedik, ingiliz dili ve edebiyatı demedik, hemşirelik demedik. alt tarafı dört yıllık lisans programı bitirip bu dili öğrenmek için kurslara binlerce lira para vermekten kurtulalım. şu kursları örnek vermeyin. adamlar ticarethane kurmuşlar. amaçları süreci uzatıp, öğrencinin cebinden para tırtıklamak.
  • psikoloji bölümünün açılmasından daha mantıklı olan kampanyadır.
  • hazırlık okuyun. anladığım kadarıyla birçok okulun kaliteli hazırlıkları var, aöfden daha iyi öğrenirsiniz.
  • görüyor ve artırıyorum, ingilizce psikoloji açılsın.
  • boş bir kampanya. ankara üniversitesi'nde uzaktan eğitim yoluyla ingiliz dili ve edebiyatı bölümü zaten açılmıştır. yine aynı üniversite arap dili ve edebiyatı, rus dili ve edebiyatı ile sinoloji bölümlerini de uzaktan eğitim ile verecektir. kılavuzu az biraz inceleyin lütfen.
  • açıköğretimden ingilizce lisans okurken konuşma pratiği ve sesletim konusunda ne yapacağını merak ettiğim yazar beyanıdır.
  • çöp bölümler yerine şöyle sağlam bir dil bölümü açılsa fena olmazdı.
    üstteki yazara hitaben:sen merak etme biz konuşacak ve pratik yapacak kişi buluruz.
  • bu sene de gerçekleşmeyen temennidir.
hesabın var mı? giriş yap