şükela:  tümü | bugün
  • nedir ağa nedir ? aöf okuyanları anlamıyorum.

özel sektörde hiç hükmünde. hiçbir işveren almıyor. bankalar dahi almıyor.

toplum desen artık 4 yıl okuyan bile iyi bölüm değilse hesaba almıyorken aöf hiçe sayıyor.

devlet desen anca kpss filan. mülakat kısmında komisyon tarafından hiç hükümünde.

ee amaç bilgi öğrenme vs desen kitaplar leş gibi. hoca filan de yok. işin ehlinden öğrenmek yok.

velhasıl kelam okuyanların amacı nedir. bence kapatılsın. şuan ki sistem askerlik tecil uzatmaktan ve anadolu üniversitesini zengin etmekten başka işlevi yok.

aöf kapatılmalı. bu kargaşaya son vermeli.

edit:https://www.youtube.com/watch?v=wxvt3ws_jjw
  • (bkz: askerlik)
  • ciddi ciddi okumakta isteyebilir çok kafa yormamak lazım.
    herkes şanslı doğmuyor.
    şartlar...
  • (bkz: askerlikten kaçmak)

bedelli çıksa direk sildiricem kaydı. aöf sistemi baştan aşağı saçmalıklarla dolu zaten 10 senedir mezun olamadım. *
  • normal üniversite okuyanlara göre çok daha mantıklı bir amaçtır.
    adam askerliği kısa yapmak için açıktan, yılda 1-2 kere bir yere gidip aşırı kolay soruları yanıtlayıp üniversite bitirirken, iş hayaliyle üniversiteye giren zavallılara şu an iş yerimde en fazla 2000-3000 tl maaş veriyorum. şunu da ekleyeyim ben ilkokul mevzunuyum.
  • hoca filan de yok buradan sonrasını okumadım.

kişisel olarak da sınavsız 2. üniversiteden faydalanarak belki yeni bir şeyler katar diye okuyorum. marka iletişimi bölümünde okuyanlara selamlar.
  • ikincisini okumakta olan biri olarak "lan ben bunların kralının kitabını okudum amk. kağıt da olsa diploma dursun" diyedir.

ha mak. müh. okurken kafam atıp eşşek kadar adamken tecil bozdurup er olarak 15 ay askere de gittim.

çok şeyetmeyin yani
  • edu.tr mail adresiyle öğrencilere ücretsiz sağlanan yazılımları kullanabilmek.
  • 2 lisans diplomam bir işe yaramayınca 2 üniversite daha bitireyim dedim. biri bitti, diğeri de devam ediyor.

yani şöyle aslında komiserin değiği gibi
    hiç bir boka yaramıyor
  • dünyayı ele geçirmek. tabii hep bunlar planlı hareketler.

t: ilgi çekici bir başlık, ötesi değil.