şükela:  tümü | bugün
  • film milm ayağına eline verip ağzına attırmışlar güzelim kızın amk.
  • dişsiz görüntülenme sebebi, kendisi love cekimlerinden once ciddi bir kaza gecirmis ve uzun sure tedavi olmuş. film cekimleri sirasinda da tedavi sureci devam etmis. bu esnada bir komplikasyonla karsilasmislar ve film cekimleri biter bitmez onden 3 disinin alinmasi gerekmis. hazirandan once de yeni dis yaptiramadigi icin cannes film festivaline dişsiz gitmek durumunda kalmis. bence iyi yapmis, ben tercihen umursamadigi icin dislerini yaptirmadigini saniyordum ve hosuma gitmisti. lakin kendisi sadece cannes'i kacirmak istememis. ote yandan dissiz bile bu kadar guzel olabilir bir insan.
  • love'dan sonra hakkında çok entry girilme ihtimali yüksek olan yeni oyuncu.
  • çok güzel kadın.
  • akıllara zarar...
  • gerçekten güzel olarak adlandırılabilecek kadınlardan.love filminde oyunculuğunun da başarılı olduğunu düşünüyorum.sadece aomi hanım için bile o film izlenilebilir.
  • 89 dogumlu isviçre asilli model/oyuncu. bakislarindaki benzerligin kadinimi animsatmasi sebebiyle de bende özel bir yeri olan, tutkunun metaforudur benim için.

(bkz: love)
  • bu nasıl bir güzelliktir yahu. dişlerinin neden öyle olduğuna pek anlam veremedim ama yine de çok güzel bir kadın. love filminde de ayrı bir güzeldi. oyunculuk desen on numara. bayıldım.
  • 1989, ticino doğumlu olan güzellik.

bu arada, herkesin şikayet ettiği sol üst dişlerini yaptırmış...
  • hakkında ulaşabildiğim tek şey fransız olması olan aktris.