şükela:  tümü | bugün
  • nickaltında neden sadece 1 entry olduğunu anlayamadığım yazar. adam çok güzel yazıyor lan, badilere ekledim, başlıklarda entrylerini görmek istiyorum yazar dostum, ya güldürüyor ya da "adam haklı" dedirtiyor.

klavyene sağlık üstad, adam gibi adamsın. ayrıca nick yaratıcılığına puanım 10, her gördüğümde bir gülme geliyor.*
  • bir nüktebin oldugu kadar, pek yakinda kutsal bilgi kaynağı'nda yerlerini almis, her daim aranilan, saygiyla anilan mizah ustadlarimizin arasinda yerini alacagini dusundugum bir aristophanes.

hayatı kara mizah tadında yaşamak ve yansitabilmek asla kolay degildir. aparkat hamdi 'nin sozkonusu duruma hakimiyeti yaninda, yazilarina kattigi hardal çeşnisi tadi, onun guldurmekten cok, dusundurmeye yonelik amacini da okura gostermekte.
  • zeki biri. akıllı olursa tadından yenmez.
  • (#71125747)
    "hayırdır, sen kimi öldürüyorsun?" demek istediğim yazar.
  • (bkz: küfürbaz haydo)

bu dursun burada.

şunu da alalım.

edit: genç bi arkadaşınız anlaşılan:)
  • tam tosuncuk çıkan yazar.

(#71126878) laflara hele...

edit: "sizi dağıtırız. böhüüüühühüüüü." minvalinde ağlıyor şu an. yavaş dağıt saçın dağılmasın yerine.
  • görünen o ki bazıları uçmağa varmaktan korktuğu için entylerinin içeriğini değiştiriyor.

before

after (#71126967)

o kadar önemli yani yazarlık kendisi için. bir şey de yazmıyor ki. boş laf hakaret falan filan. klavyesi akan salyalarından görünmüyor olabilir. tabii kırmadıysa :))

edit: pardon, hatta silmeye başlamış. lafının arkasında durur insan. yakıştıramadım diycem de tam tersi aslında. yakışanı yapmış.. bunların zihniyeti bu kadar yani. çokta şeey etmemek lazım.

edit: o zeytinyağıyla ilgili nick'i olan kişi de erkek arkadaşı sanırım. birbirlerine çok yakışmışlar.
  • sözüm ona ülkesini çok seven bu küfürbaz, argüman yoksunu yazar fırsatını bulsa o hiç beğenmediği yabancı ülkelere koşa koşa gidecek biri.

arkadaşın 2018 planı, buyrun.

(bkz: türkiye'de yurtsever olmaması)

kürtlerle olan meselesi ise mesnetsiz, kulaktan dolma bir nefretten ibarettir.

edit: aşşağıda şekil-1a 'da kendisini kıvırırken görebilirsiniz.

"ben ülkemi değil hükümeti sevmiyorum"

hadi oradan.
  • tartisma adabi olmayan yazar. refere edip uzerine yorum yaptiginiz entry'i siler alta baska cevap yazar, kivirir da kivirir, hic hakaret etmedigini iddia eder hakaret ettigi entryleri sikayet edip sildirince sozluk yonetiminin taraf tuttugunu iddia eder ama yine bu basligin altinda resimleriyle birlikte nasil kepazelikler icerisinde oldugunu gorebilirisiniz. yanarli donerli bi insan anlicaginiz.

mesela su baslik altinda 3 adet ard arda entry girmis gibi gorunuyorum ama durum boyle degil. aralarda basligin sahibi yazarin entryleri vardi fakat sozlerinin arkasinda durmakla ilgili problemleri oldugu icin silip duruyor yazdiklarini..
  • gene kopek bokuna basmis. bok maslah odasina boydan boya bulasmis, leş gibi kokuyor ...