şükela:  tümü | bugün
  • özelden küfür ederek gürleyen, özelden adresimi isteyen, adresimi verdiğimde de kayıplara karışan bir oğlan. bekliyorum gel hadi. misafirperverliğimi göstereyim sana. öyle klavye başından ağzından köküpler saçarak olmaz o işler koçum.
  • öncelikle saygı duyacaksın:

(bkz: 2016-2017 sezonu şampiyonu beşiktaş)

beşiktaş düşmanı troll.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

beşiktaş'ın şampiyonluğunu hediye ettiğim sarışın. diğer sarışın kardeşiyle iki senedir üst üste hopluyor da. beşiktaşla uğraşanın çocuğu olmaz. hahahahahahah.
  • tek yazabildiği konu olan futbolda da doğruları yazamaz yalan söyler. bunları da küfürler eşliğinde yazar... işin garip tarafı bu kişi hala ekşi sözlükte yazar...
  • tek yazdığı konu hakkında da yalan söylediği iddia edilen yazar. bunu iddia eden yavşakların iddialarını ıspatlamasını bekliyor.

ayrıca tek yazabildiği konu futbol diyen göt lalesinin profiline göz gezdirdiğinizde ağırlığın futbol başlıkları olduğunu göreceksiniz.

adam tinerci zaten.
  • leipzig galibiyetini hediye ettiğim beşiktaş düşmanı orman çocuğu. annen yaşıyor mu hala? selam söyle iyiyse.
  • galatasaray düşmanlarının vede tinerci trollerin içinden geçen ve zavallıları inim inim inleten delikanlı has tinerci savar yazar.
  • başlık altında üç adet entrysi bulunan orospu çocuğunu şimdi farkeden yazar.

engellemiştim anasını siktimin veledini. anasının uzun yol şoförleriyle sikişerek kazandığı paraları yiyip internette sağa sola salça olan bir ergen olduğu için şimdilik acele etmiyorum. ama annenle anal yollarla ilişkiye giricem. alışıktır nasılsa.