• rezalet kategorisine girecek bir mağduriyet örneği. apartman kapısına gelirsin. kapının camında böcek ilaçlama, çilingir ve bilimum hizmet etiketleri yapıştırılmıştır. sökmek istersin sökülmez parçalanır. bu konunun eğlenceli bir çözümünü düşünmekteyim. mesela dükkanın telefonu adresi falan var sonuçta. gideceksin etiket bastıracaksın. "bu işyeri sahibi apartmanlara etiket yapıştırmaktadır" diye. sonra gece vakti dükkanın tüm camlarını bu sökülemez etiketlerle kaplayacaksın.
  • apartman yöneticisiyim birde işini doğru düzgün yapmayan bir görevlimiz var sağolasın, 3-4 yıl önce kapının girişindeki mermerlenmiş babalara yapıştırılmış afişler sökülmüş istediğin kadar bezle sil yine gitmiyor güneşten yapışmış kalmış, geçen sene bu aylarda bir peyzaj düzenleme yapmıştık o aralar babalarıda yeniledim sadece mermerleri 500 tl tuttu. gelip yine biri birşey yapıştırırsa kan çıkacak artık, neyseki suyu tazyikleyen basınçlı makinede aldım onla temizletirim bari...
  • son zamanlarda iyice artan sinir bozucu eylem.
    üzerine “kapıyı kapayınız” yazınca orada kalacak sanıyorlar herhalde.
    apartman kapısına, camına, girişteki parlak granite, hatta asansörün içine.
    sökmeye çalışınca yırtılıp, yapışkanı kapıda kamaktadır. bu şerefsizleri şikayet edip, sonuç alabileceğimiz mercii var mı merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap