şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geneli; birbirleri hakkında tahammül edemeyen kişilerin aşağı yukarı tek bir grup altında toplanıp isim vermeden kafa siken kişiler.

    şöyle konuşmalara falan bakıyorum. biri lafı ortaya atmış, sitenin kapalı otoparkını en çok şu kişi kullanıyor, vay efendim bu saatte matkap sesi geliyor, yönetici isyan etmiş aidatlar ödenmedi diye.. bir de yönetici, kendisini apartman sahibi zannedip bozuk türkçesiyle bildiri falan yayınlayıp alenen kendini despot falan zannediyor.. böyle gördükçe gülüp geçiyorsun bu kadar gerizekalı çoluk çocuğa karışmış ama adam olamamış diye.

    sitedeki kadınlar daha fena. ortalığı aleve verip 3 e 5 katıp frekansı düzgün ayarlanmamış bozuk radyo gibi cızırtı yapmaları (kocaları iktidarsız elleham)..

    abi iyi insanları tanırsın da şu laflardan alınan varsa zaten; emin ol geçimsiz, cinsel, sosyal problemleri olan ayrı bir mal kitlenin de olduğunu kabul etmek gerek.

    3 5 site gruplarına ve tartışmalarına bakın, anaokulu çocukları gibi birbirlerine takma telaşındalar hep.
  • genelde site yöneticisinin yönetim faaliyetleri ile ilgili şov yaptığı, site sakinlerinin de alkış ve bravo smiley'ları ile karşılık verdiği; alt kat, üst kat çatışmalarının artık psikolojik harekatı aşıp savaşa dönüştüğü ve defalarca ayrılsanız dahi ısrarla dahil edilebileceğiniz nadir gruplardandır.