şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eşi benzeri olmayan, unique
 • inatla ap ayrı yazdığım ve yazacağım, bundan da büyük bir keyif alacağım, tdk ajanı sözlük yazalarının gözüne gözüne sokacağım sözcük. ap ayrı bir şeydir.
 • hande yenerin 6 ocak 2006ta piyasaya çıkacak olan albümünün adı
 • içerisinde 14 ayrı şarkı bulunan, kelepçenin bir farklı versiyonuyla 15 parça sayısına ulaşan hande yener albümü. albüm dökümü;

  1-yola devam
  2-apayrı
  3-nasıl zor şimdi
  4-kelepçe club versiyonu
  5-kim bilebilir
  6-bugün sevgililer günü
  7-şefkat gibi
  8-aşkın ateşi
  9-kanat
  10-unut
  11-düş bozumu
  12-sakin olmalıyım
  13-sorma
  14-kelepçe klip versiyonu
  15-insanlar çok
 • bana göre şarkıların güzelliği bakımından aşk kadın ruhundan anlamıyor'u geçememiş olan albüm. ancak yine de güzel şarkılar var bu albümde. mete özgencil'in yedi şarkısı yer alıyor. alper narman - fettah can ikilisinin söz ve müzikleri yine mevcut. ilk dinleyişte dikkatimi çeken şarkıların * * * * düzenlemelerinde ise bülent aris ve devrim karaoğlu imzası var.
 • sözü ve müziği mete özgencile'e düzenlemesi erdem kınay'a, vokalleri candan kaplan'a, ebru ve elçin'e ait olan ve hande yener'in albümüe isimini veren parça.

  sözleri şu şekilde:
  sana bir yalnızın gözünden
  çaldığım bir kaç damla yaş
  yolladım bu sabah ben
  iyi bak ona

  yanma serpil eğlen coş sevil
  ben bana çok gelemem
  boş nasihat veremem
  yüküm kendimden menkul
  alınırım
  satılamam
  yenilim
  yutulamam
  sana yorgun bir miras seçerim
  bırakamam
  sen benden ayrı
  ben senden ayrı
  hep aynı
  sende sende kaygı
  ben sende aynı
  apayrı
 • sorunun mete ozgencil'de degilde bu güne kadar onun sarkilarini seslendirenlerde (bkz: candan ercetin) oldugu gercegi ile yulesmemi saglayan son derece basarili hande yener albumu.

  tek temennim mete ozgencil'in bu album icin klip cekmemesi!!!
 • hande yener'in artan müzikalitesiyle birlikte artık "hadi anam yallah, sen gittin ama ben çok mutluyum hahayt" temalı şarkılardan kurtulduğunu görüp sevindiğimiz albümdür. edinilmelidir.
 • hande yener'in kendini asip gayet basarili sarkilarla karsimiza ciktigi album. icinde kotu olarak nitelendirilebilecek sarkilar olsa da genelinde gayet basarili produksiyonlarla bezenmis beklenmeyen bi hande yener albumu olarak gorebiliriz bunu. ancak her ne kadar biz beklenmedik desek de yaptigi roportajlardan birinde boyle guzel jazz bazli sarkilarin bulunabilecegi ve baska bi kesime daha seslenebilecegi (eller havaya olmayan) parcalarin oldugu bir albumun yolda oldugunu soylemisti, nitekim oyle oldu sevdik begendik dinleyin . ozellikle sorma cok basarili bi parca , bu da nihayetinde bir oneri olsun.
 • şaka olduğunu düşündüğüm hande yener albümü. "yerli ve küçük çapta bir confessions on a dance floor vakası mı yaşamaktayız? ben gerçekten hande yener albümü mü aldım? neler oluyor?" sorularını sorduran oluşum.