şükela:  tümü | bugün
  • şu an cyanogenmod geliştiricilerinin ürünü olan trebuchet'in bir türlü rayına oturmaması sebebiyle kullandığım ufak çaplı launcher. çok fazla şey değiştirmiyor fakat iyi optimize edilmiş olması benim ki gibi zaten uyduruk olan bir telefon için -htc wildfire s- rahatlatan bir etken.
  • paralı versiyonundaki tema özelliği ile uçuşa geçen, adw, go launcher ex ve launcherpro temalarını direkt kullanabilen şahane telefon arayüzü.
  • launcher'ların şahıdır.
  • ben bunun taşaklarını yerim. go launcher ex'in her güncellemeden sonra getirdiği gereksiz özelliklerle (media library, gallery vs) iyice hantallaşmasından sonra ilaç gibi geldi. jelly bean'de değilim hala ice cream sandwich'teyim ama yağ gibi oldu telefon şerefsizim.* pro'suyla gelen tonla güzel özellik de cabası. recent apps'e home tuşuna basılı tutup değil -ki android kullananlar bilir, tuşa basılı tutup beklemek çok sıkıcı adskfjs- ekranda parmak kaydırmayla gidebiliyorum. daha ne olsun?

zeam launcher da çok hızlı ama çok çok düz bir launcher. customization yok denecek kadar az. bu arkadaşın özellik olarak go'dan eksiği yok. go'nun temalarını bile kullanabiliyor.
  • launcher olmaktan çıkıp android'te androidlik yapmaya çalışması yüzünden iyice yavaşlayan go launcher hezimetinden sonra -ki gayet severdim kendisini; ama çok kasmaya başlamıştın be go- telefonu rahatlatan launcher. hele yatay olarak da ana ekranın müthiş kullanışlı olması da çok güzel. neredeyse her zaman yatay kullanıyorum artık telefonu.
  • super islevsel ve her turlu ayari yapabildiginiz sahane launcher. ayrica ara ara ayarlarinizi ve masaustu verilerinizi (iconlar klasorler widgetler) kaydederek her rom kurulumundan sonra eski sekli rahatca geri getirebilmeniz cok guzel.
  • (bkz: nova launcher)
  • an itibariyle pro sürümü 4.39 tl'ye düşmüş mükemmel başlatıcı.

https://play.google.com/…ppu_o7x1u5qmhqrxyqotp4lqcq

pro sürümünün getirdiği özellikler:
    güçlü çekmece özelleştirmeleri
    okunmamış sayısı bildirimleri
    yuva kaydırma eylemleri
    ek geçiş efektleri
    gelişmiş klasör ve widget seçenekleri
    esnek tema seçenekleri

apex için bir özellik istedim lütfen beni destekleyin.

https://apexlauncher.uservoice.com/…n-in-app-drawer

not: çift tıkla ekranı kapatma özelliğini koymamış puşt geliştirici. önemseyenlere duyurulur
  • gelişmiş ayarlar'dan kaydırma hızını %200 (varsayılan olarak %120) yaparsanız uygulama çekmecesinde ve ana ekranda daha hızlı kaydırma yapabildiğinizi görebilirsiniz. yine de bir nova launcher'ın 'animasyonları boşver hızlı çalış' diye tabir ettiği hızda değil ama apex sevenler için bulunmaz nimet.