şükela:  tümü | bugün
 • şu an cyanogenmod geliştiricilerinin ürünü olan trebuchet'in bir türlü rayına oturmaması sebebiyle kullandığım ufak çaplı launcher. çok fazla şey değiştirmiyor fakat iyi optimize edilmiş olması benim ki gibi zaten uyduruk olan bir telefon için -htc wildfire s- rahatlatan bir etken.
 • paralı versiyonundaki tema özelliği ile uçuşa geçen, adw, go launcher ex ve launcherpro temalarını direkt kullanabilen şahane telefon arayüzü.
 • launcher'ların şahıdır.
 • ben bunun taşaklarını yerim. go launcher ex'in her güncellemeden sonra getirdiği gereksiz özelliklerle (media library, gallery vs) iyice hantallaşmasından sonra ilaç gibi geldi. jelly bean'de değilim hala ice cream sandwich'teyim ama yağ gibi oldu telefon şerefsizim.* pro'suyla gelen tonla güzel özellik de cabası. recent apps'e home tuşuna basılı tutup değil -ki android kullananlar bilir, tuşa basılı tutup beklemek çok sıkıcı adskfjs- ekranda parmak kaydırmayla gidebiliyorum. daha ne olsun?

  zeam launcher da çok hızlı ama çok çok düz bir launcher. customization yok denecek kadar az. bu arkadaşın özellik olarak go'dan eksiği yok. go'nun temalarını bile kullanabiliyor.
 • launcher olmaktan çıkıp android'te androidlik yapmaya çalışması yüzünden iyice yavaşlayan go launcher hezimetinden sonra -ki gayet severdim kendisini; ama çok kasmaya başlamıştın be go- telefonu rahatlatan launcher. hele yatay olarak da ana ekranın müthiş kullanışlı olması da çok güzel. neredeyse her zaman yatay kullanıyorum artık telefonu.
 • super islevsel ve her turlu ayari yapabildiginiz sahane launcher. ayrica ara ara ayarlarinizi ve masaustu verilerinizi (iconlar klasorler widgetler) kaydederek her rom kurulumundan sonra eski sekli rahatca geri getirebilmeniz cok guzel.
 • (bkz: nova launcher)
 • sen olmasan biz ne yaparız...
 • hantal, kullanissiz eski model bir telefonu bile; cok fonksiyonlu, orta karar bi telefona ceviren; olması gerektiği gibi olan uygulamalardan biri.

  yaklasik 5-6 yil onlarca degisik marka/model telefonda apex kullandim. cogu arayuz sek sek sekerken, apex kullaniciya kosma sansi tanirdi. bu yenilikci yapi, bircok arabirim gelistiricisine ornek oldu. apex'in uzun zaman once sundugu kullanisli ozellikleri, ancak birkac yildir lider markalarda standart haline geldi.

  arabirime eklenecek baska ozellik kalmayip, ureticilerde tum yeni ozellikleri telefonlara fabrika cikisi eklemeye basladiklari icin, yavas yavas gelisimin dogal sinirlarina takilip, ortadan kalkma ihtimali var.

hesabın var mı? giriş yap