şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ranked/unranked matchmaking sistemi ve solo/duo ozellikleri gelirse tadindan yenmeyecek oyun.

mozambique denen nalet silaha da bir nerf gerek, belki dual-wield yapilabilir, bir nebze keyifli olabilir bu sayede o silahla da oynamak.

bu arada muzikleri cok guzel, haritasi da bir hayli keyifli. kisa bir sureligine tecrube ettigim fortnite'a oranla dusmani tespit etmek biraz daha zor ancak bunun da ayri bir keyfi var. legend skills olaya zevk katiyor. bina dikme gibi gereksiz aktiviteler yerine odaklandigimiz tek noktanin dusman oldurmek olmasi da ayri guzel.

saat farki sebebiyle turkiye saatiyle sacma sapan zamanlarda online olabiliyorum ama ekleyin beraber oynayalim a dostlar.

psn: mytheus

edit: @et hatmeyil nokta kom uyardi, nerf degil buff olacakti, dalginligima gelmis.
  • (#86949489) bu entry ile aşağı yukarı aynı şekilde beni de göt etmiş oyun.

1000 saate yakın pubg'si olan birisi olarak twitchte ilk bir kaç defa oynadığımda "br dediğin pubg gibi gerçekçi olacak aga" demiştim. sonra pubg arkadaşlarımın hepsinin apexe geçmesi ile ben de geçince "vay babayın düşmanlarını gondikleyeyim bu nedir yaaa" dedim.

oyun akıyor. hero olayı cok iyi. skill olayının bokunu cıkarmamıslar 2 skill + pasif şükela.

tek eksisi benim gibi aimi çok iyi olmayanların çok bir şansı yok. bu her oyun için geçerli olsa da apex'te sürekli bir fight halinde olduğun için daha çok etkiliyor.
  • yaklaşık 1 yıl sonra eğlencesinin ne durumda olacağını merak ettiğim bir oyun. bazen çok sinir bozucu olabiliyor. bunun yanında hem görsellik hem de oyun performansını birlikte karşılayabilmek için iyi bir pc gerekiyor. oyunun mantığı çok bağımlılık yapıcı fakat oyunun dengesini bozmadan ne kadar daha ilerletebilirler bunu emin değilim. eğer ki kalitesini düşürmezse fortnite ve lol gibi oyunları siler atar , moba türü tarihe geçebilir ve battle royale'in farklı bir türe evrildiğini görebiliriz.
  • oyuna gelen twitch prime paketini kayıt yapmadan kolayca yapabilirsiniz.
    origin'i açın
    my game library'e tıklayın
    apex legends'a sağ tıklayıp game properties'e girin
    advanced launch options'a girin
    altta verdiğim kodu yazın oyunu açtığınız zaman twitch prime skinleri hesabınıza eklenicek:
    +twitch_prime_linked 1
  • takım arkadaşı olmadan başarılı olma şansınız düşük diye düşünüyorum..
  • - wraith'ın sesini scarlett johansson'a benzetiyordum, araştırdım, the flash dizisinde oynayan shantel vansanten (patty spivot) seslendiriyormuş.

- bloodhound'ı seslendiren kadınmış (allegra clark)

- oyun başında ve içinde anonsları yapan abla (zehra fazal)

ilginç olanlar bunlar.

onun dışında sağlam oyun vesselam. karakterlerin özel güçleri, yeniden canlanma ve grafikler olarak akranlarını daha çok tokatlayacak.
  • one man squad ile ikinci olmanın kolay olduğu fakat birinci olmanın imkansıza yakın olduğu oyun.
  • hd6000 ile nasıl performans gösterir merak ettiğim oyun. eğer açabilecekse macbook’a windows kurma vakti gelmiş demektir.
    edit: bilgilendirmelere göre oyunda optimizasyon sıkıntısı varmış. hd6000 oyunun banner’ını bile açamayacak anlaşılan.
  • yeni nesil battle royale oyunu.fortnite’ı sevmeyen şahsımca ps4’te bu eksikliği gidermiş bulunmakta pubg nin hayal kırıklığından sonra.maksat eğlence diyen arkadaşlar ekleyebilir
    psn:floyd_ksk
  • her akşam beni 3-4 saat kendine bağlayan oyun. age of conan, guild wars, gears of war serisi gibi oyunlari uzun yillar oynamis biri olarak tekrar beni pc basina baglamayi basaran bir oyun oldu.

rank sistemi yakin zamanda gelir umarim. karsimda 2.000 kil yapmis bir oyuncuyu gorunce nerde adalet diyorum.

random partilerde guzel takim olursa tadi ayri oluyor.

pc platformunda yardim lazim olursa 20:00 - 24:00 arasi ekleyin j_sozey