• elektronik müziğin dev isimleri aphex twin ve junior sanchez, 22 nisan'da istanbul'da....

  son beş yılın elektronik müzikteki olay adamı aphex twin ... delilik ile dahilik arasındaki ince çizgide nefes alıp verdiği söylenen gurubun beyni dj. richard d.james, (aka afx/caustic window-rephlex & aphex twin_warp) akıl almaz hızdaki şarkılarını rüyalarında tasarlıyor.

  dans müziğinin dev isimleri 22 nisan'da istanbul'da buluşacak. braindance party, sepetçiler kasrı önünde, deniz kenarında bulunan iskele üzerine kurulacak ve parti için özel olarak dekore edilecek dev çadırda gerçekleşecek.

  dj'leri ve live act'leri konuk edileceği partide, çadırın içi yüksek teknoloji örneği ışıklandırma, projeksiyon, video wall gibi görsel efektlerin yanısıra türkiye'nin en gelişmiş ses sistemleri ile donatılacak. dev bir klüp haline gelecek olan ve her türlü içeceğin sunulacağı barların yer alacağı çadırdaki özel olarak tasarlanan dekorun önemli bir parçasını dansçılar oluşturacak.

  hepimize hayirli olsun..
  bu sefer richard bizden kacamaz...
  aphexin bir grup degil bir esas insan oldugunu belirtmek isterim..

  boy girl song nls mix'ide herkese tavsiye ederim..
 • selected afx loops
  tadimlik aphex twin parcalari:
  http://www.hyperreal.org/…c/artists/afx/index2.html
 • fazla söze gerek yok
  sesin picasso su
 • bucephalus bouncing ball adlı hastalıklı şarkının sahibi
 • yarmis gecirmis elektronic music grubu..
  pinin soundtrackinde karsilastim, hayran kaldim..
  prodigynin breath'ine getirdikleri yorum can alici..
  (bkz: download edilesi mp3 ler)
 • tanidigim en yetenekli muzisyen ve producer lardan birisi..
  15 ya$indan beri bir fiil muzik yapan,elektronik muzigin aki$ini degi$tiren bir insan.. chris cunningham in kankasi.. abinin cektigi kisa filmin muzisyeni.. analogue bubblebath,melodies from mars, i care because you do ve daha bir cok albume ve ba$arili single a imzasini atmi$, squarepusher,dmx krew,authecre gibi dengesiz insanlarla featuring ler yapmi$tir. eline saglik richard.
 • outside (kick ass violin solo) mukemmel.. gec kesfettik.
 • gecenlerde tesadufen tvde suan tam olarak adini hatirliyamadiim bi sarkisinin klibine rastlayipta cok mutlu olduum ve "waay aphex tvde hee" dediim...ama klibi serettikten sora korkudan bi sure ekrana bile yaklasmama engel olan grup...(olay esnasinda evde yanliz olmam korkunun olusmasindaki en buyuk nedendir...)
 • etkilendigim bir insan yakinda benim referans insanim olcak richard the boobie.onunla album yapmak zevkli olcak
 • based upon rumor :
  -- ordunun ikinci el satışından almış olduğu bir tankı vardır ve bu tankla kendi kasabasında dolanmakta alışverişe falan gitmektedir.
  -- kullandığı tüm müzik programlarını kendi yazmaktadır
  -- girl boy ep nin üzerindeki mezarda görülen richard.d.james ismi ikiz kardeşinin adıdır(hayır isimleri aynı diildir, o d. farklıdır işte, dolayısıyla mezar da kardeşinindir,sahicidir.
  -- 12-13 yaşlarından beri sample hazırlama , entegrasyonuyla uğraşmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap