şükela:  tümü | bugün
  • sanırım balparmağın propolis karışımı. ismini apiterapi'den almakta.
    http://www.balparmakapitera.com.tr/
  • 4 çeşidiyle eczanelerde satışa sunulacak (veys sunuldu). soğuk zincirle depolanacağı için gerçek arı sütüne yakın bir beslenme değeri olacaktır diye umuyorum. fiyatı da 40 tl civarı. marketlerdeki dandik ve kontrolsuz arı sütü ve polen karışımlarına benzemez inşallah.
  • ingiltere'de bakkallarda satılan ürün, eczanelik bir mevzu diil, pazarlama stratecisi sanırsam
  • balparmak bunun katla-balla gibi şeker yerine kullanılabilir versiyonunu çıkarmış. çayın dibinde çok tortu bırakması dışında güzel ürün.
  • balparmak tarafından çıkartılan apitera serisinin apiage (arı sütü+bal), apinergy (arı sütü+bal+polen), apikids (arı sütü+bal+propolis) ve apimix (arı sütü+bal+polen+propolis) şeklinde 4 çeşidi bulunmaktadır..
    serinin şu ara çıkan yeni ürünü ise apitera zen..
    içeriğinde %96,6 bal, %0,5 propolis, %0,75 zencefil, %2 limon konsantresi ve değişen miktarlarda tarçın, karanfil, karabiber içeren ürün 7 gr'lık paketlerde ve 210 gr'lık kavanozda satılıyor..
    7 gr'lık katlayıp sıkılan paketleri süte eklemek için ideal..
  • boğazimin acıması sebebiyle eczaneden ilaçları almaya gittiğimde kasanın yanında görüp alıp kullanmaya başladığım ürün. zen olanını aldım şu katlananlardan. çok güzel bir tadı var burayı es geçemem amma velakin sizlerde, ben bir şey yediğimde ağzımı dolduracak onu yediğimi anlayacağım kafasındaysaniz çok memnun kalmayabilirsiniz. çünkü bu ufak paketlerin içleri de gayet ufak ve minnak. çok az bal çıkıyor içinden ve bana hiç yetmiyor. en az 3 4 tane yiyeceğim de anca yetecek.
    bunların büyük kavonozlari var mıdır, varsa nerededir hiç göremedim. yesillendirirseniz sevinirim.
  • tek kullanımlık, zen isimlisini tükettiğim çeşnili bal. tarçın ve karanfil yoğun hissediliyor. 1 çay kaşığını ancak dolduruyor. fiyatı bu noktada son derece pahalı. kısaca olsa da olur, olmasa da olur. faydasını görmedim.
  • bunu isveç şurubuyla karıştırdığında 39 derece ateşi normale indirip, sabah kalkıp işe gidebilmeni sağlıyor. doğadan'nın sallama isveç şurubuyla karıştırıyordum eskiden. sanırım kaldırdılar artık, internette bile bulamıyorum. başka bir şey ile deneyeceğim artık.
  • gereksiz pahalı ve gramajı düşük.
  • zen olanını sıcak suyuma ya da süte karıştırarak tüketiyorum, gayet güzel tadı da.
    böyle minik olması çantada taşımak için ideal lakin paketi beni uyuz ediyor, iyi sıkılmazsa bir çay kaşığına yakın ürün ziyan oluyor ve tabi ki fiyatı pahalı.