şükela:  tümü | bugün
  • bir muharrem ince itirafıdır.

seçim bitti günah çıkarıyor.

eşşeğini niğdeye sürmesini tavsiye ederim.

kaynak: habertürk canlı yayını.

edit: hataları bir değil, birden fazlaymış, sürekli çark edip özür diliyor. ekşinin popülist ergenleri muhalif cephe yeni bir siyasi aktör kazanacak diye mutlu olurlarken, altından çarkçı bir siyasi mevta çıktı...
  • yoo etmedin.
  • (bkz: günaydın)
  • akabinde - keske daha fazla miting yapsaydim aciklamasi da gelen ozelestiri cümlesi.

sana bunlari dedirtenler utansin.
  • havlu attığının itirafı. istanbul belediye başkanlığına aday olmaz diyordum ama sanırım mevzu böyle sonlanacak. kazanamayıp silinir. geçmiş olsun.
  • ulan herif daha iki dakika önce habertürk'te apoleti fazla uzatarak hata ettiğini söyledi. bu kadar karalama olmaz ayıptır be
  • bence bunun sorumlusu ince'yi bir anda gaza getiren muhalif kitledir. o kadar çok gaz verip desteklediler ki o da böyle cesur açıklamalar yaptı. sonra muhalif cephe götüm götüm uzaklaşınca kendisi de sessiz kaldı.

muharrem ince kim ne derse desin, düzgün, vefakar, vicdanlı bir insan. fakat onu fuzuli yere gaza getirip arkasında durmayan kitle, işte onlar ikiyüzlü.
  • talihsiz bir açıklamadır. hata etmedin, uzatıp hata ettiğini söylediğin halde bile arkandayız hocam. olması gerekeni söyledin.

düşük iq’lu ekşicilere itibar etme.
  • cımbızla kelime seçince ne güzel algı yapılıyor lan. adam "fazla" uzattım demiş. şimdi üstüne boş entry'ler dolar amk.
  • türk muhalefetine umut verip onu ortada bırakan,milyonların en asil duygularıyla oynayan kişi itirafıdır, bunun üzerine bende bir itirafta bulunayım; senden çok şey beklemiştik ama sen de sonuçta bir insansın ve bir insana güvenerek hatayı en başta yaptık.