şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğe hoşgelmiş.
    güzel tespitleri olan yazar.
  • haksız bir şekilde lanetlenip caylaklandigi için mesajlara cevap veremeyen yazar.

mesaj geliyor, cevap yazıyorum "bu yazarın mesaj alması mümkün değil!" uyarısı geliyor.

sözlüğün de malligi ayrıca. mesaj alamayan adam nasıl mesaj atıyor, ne saçma şey bu?
  • #107665821 şu entrymden ötürü özel mesaj yoluyla bana yardıran bir garip ademoğlu.

1 günde tayfun demir hakkındami görüşleri değişmiş durumda kendisinin. 1 gün içinde mahkeme kurmuş, yargılamış ve mahkum etmiş adamı :)) aksi beyanda bulunan herkese de özel mesaj ve entry yoluyla hakaret etmekte.

"tayfun demir savunma yapsın, para vermeyin" dediğim için ben de kandırılmış biriymişim. değişik bir birey kendisi.
  • tayfun demirle nasil bir alamadigi varsa her gun 3-5 kotuleyen entryler attigi yetmiyormus gibi olumlu yazan her yazara al kanit al foto al haber diyerek gazetecilik oynayan yazar.

banane kardesim. adam isterse seri katil olsun belki ben oyle tipleri begeniyorum izliyorum. sana ne? her gun al al al bak ne buldum diye insanlari ne darliyosun?

ulke de bu kadar cocuk tecavuzcusu kadin katili hayvan iskencecisi varken varsin bu adam dolandirici olsun. ben hayvalara yuva oldugu icin iyi islere sebep oldugu icin mutluyum.
  • hakkımdaki iddialar için mail atın, cevap vereyim, buradan saçma sapan yazmayın.

zaten haftaya bu konuyla ilgili bir video çekip gerekli cevapları veririm. gelelim bizim kecilere...

şaka şaka, ben bazı dolandırıcılar ve onların aptal müdafileri gibi değilim, bizde cevaplar peşin.

(bkz: #107436214)

şu yazıda tayfun demir'i savunmuştum. hatta eleştirenlere çok sert girmiştim. sonra birkaç yazar hakkındaki dolandırıcılik haberlerini gönderdi. araştırınca şüpheye düştüm. işi gücü bıraktım uğraştım, araştırdıkça yeni yeni haberler ve kanıtlar buldum, bulduk hatta birkaç yazarla.ilk yazdığım yazıdaki sert kısımları da sildim, epey de mahcup oldum yazdıklarımdan dolayı.

adamla ne derdim var? hiçbir şey yoktu şahsi olarak. kendisinin videolarını birkaç hafta önce buldum, hayvanlarla değil ev yapımıyla alakalı araştırma yaparken buldum bir de ama hayvanlarla iletişimi hoşuma gitmişti. kimdir nedir diye buraya geldiğimde insanların eleştirdiğini gördüm, bunlar daha çok yoksa aşırı hız yapiyor gibi eleştirilerdi. yukarıda yazdığım gibi önce savundum, sonra baktim dolandırıcılik haberleri geliyor, işin rengi değişti. maksadım sadece insanları uyarmak.

başlığa yazdığım şeyler için saçma savunmalar, adamı aklamaya çalışan yalan bilgiler gelince doğrusunu yazdım ben de.

mesajla hakaret ettiğimi iddia eden şahıs, bana "göt olacaksın yakında" imasında bulundu. ben de "görürüz kim göt oluyor." dedim. hakaret buysa, kendisi başlattı.

10 dakika sonra gelip yazan 2. şahsa ise mesaj falan atıp da ikna etmeye çalışmadım. tayfun bey kendini aklayamayinca bizi karalamaya başladı sanırım. çocuk tecavüzcusu varmış da bilmem neymis, saçmalıyor. sanki ülkenin tek suçlusu tayfun dedik. çocuk tecavüzculerini burada savunan mallar yok, ama tayfun demir gözünü öyle boyamış ki ananı babanı savunur gibi savunuyorsun adamı. bu da aslında adamın ne kadar usta olduğunu gösteriyor ya da senin ne kadar saf olduğunu.

yani insanların bir dolandırıcıyı savunup da, onları uyarmaya çalışan birini linç etmeye çalışması garip.

bak benim hakkımda gelip sacmalarsan anında ağzının payını veriyorum, savunduğunuz adamsa hiçbir şey olmamış gibi günlerdir keçi ve havuz videosu yayınlayıp duruyor.

son olarak, çok da umrumdaydi ne halt ettiğiniz.siz hu kafada oldukça daha çok tosuncuk gelir.